3. İstanbul Başakşehir'de 299 Bin TL'ye Grand Rezidans

Dev bir ortak kadrosu bulunan Başakşehir'in en büyük konut projesi 3. İstanbul'un yeni etap rezidans evler satışa sunuldu. 3. İstanbul Grand Rezidans 299 bin liradan başlayan satış fiyatlarıyla alıcısına sunuldu.

3. İstanbul Başakşehir'de 299 Bin TL'ye Grand Rezidans

Dev bir ortak kadrosu bulunan Başakşehir'in en büyük konut projesi 3. İstanbul'un yeni etap rezidans evler satışa sunuldu. 3. İstanbul Grand Rezidans 299 bin liradan başlayan satış fiyatlarıyla alıcısına sunuldu.

3. İstanbul Başakşehir'de 299 Bin TL'ye Grand Rezidans
29 Eylül 2017 - 08:42

Onlarca yeni konut projesinin satışa sunulduğu Eylül ayında her gün yeni bir lansmanla ayrıcalıklı özellikleriyle yeni konut projelerinin satışları devam ederken, Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen 3. İstanbul projesinde yeni etap rezidans daireler düzenlenen basın toplantısıyla emlak medyasına tanıtıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Eylül  2017 - İstanbul

Ekonomik istikrar ve güven ortamıyla yatırımların hızla devam ettiği konut sektöründe yeni proje lansmanlarına 3. İstanbul projesinde yer alan yeni etap rezidans evleri de eklendi. 3. İstanbul Grand Rezidans görücüye çıktı.

Başakşehir'in en büyük projesi olarak bilinen 3. İstanbul Grand Rezidans etabında yer alan özel daireler 299 bin liradan başlayan en uygun konut fiyatıyla şimdiden büyük ilgi odağı olmuş durumda. Dev projede inşaat çalışmaları büyük bir hızla devam ederken, satışa çıkan dairelerin hızla tükendiği ifade edildi.

Başakşehir Belediyesi işbirliği ile Al Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen dev projenin yeni etabında yer alan rezidans evlerin satışlarına başlandı. Şehrin en hızlı gelişen ve değerlenen bölgelerinden Başakşehir’in en büyük projesi olarak bilinen 3. İstanbul projesi kapsamında rezidans etabı satışa çıktı. 3. İstanbul Grand Rezidans projesi lansmanına özel yüzde 5 ilave indirimle satışa sunulurken, konutların büyüklükleri 76 metrekare ile 252 metrekare arasında değişen 140 adet rezidans konut yer alıyor. Grand Rezidans etabında rezidans evlerin satış fiyatları ise 299 bin TL ila 773 bin TL arasında değişiyor.

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve 3. İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Akbal, Grand Rezidans tanıtım toplantısında proje ile alakalı önemli konulara değinerek, yeni etap hakkında bilgileri paylaştı. Akbal, İstanbul’da örnek bir şehircilik anlayışıyla yuola çıkılarak hayata geçirdikleri 3. İstanbul Başakşehir projesinin  benzersiz konumu ve avantajlı fiyatlarıyla yatırımcıların büyük ilgi gördüğünün altını çizdi. “Tüm projelerimizde kalite ve değer açısından çıtayı çok yükseğe taşıdık. Şimdi edindiğimiz tecrübeyi 3. İstanbul Grand Rezidans’ta da hayata geçirmek için düğmeye bastık. İstanbul’un en prestijli projelerinden biri olacak Grand Rezidans’ı 2019 sonunda teslim etmeyi hedefliyoruz. Kolay ödeme koşullarıyla bu projemizin yatırımcıları ilgi odağı haline geleceğine inanıyoruz. 3. İstanbul Grand Rezidans etabında büyüklükleri 76 metrekare ile 252 metrekare arasında değişen 140 adet rezidans daire olacak. Yabancılara yönelik konut satışlarımızda geçtiğimiz yıla göre yaklaşık yüzde 10’luk bir artış var.” ifadelerini kullandı.

3. İstanbul yeni etap Grand Rezidans projesine ilişkin tüm ayrıntılara Yeni Projeler sayfalarımızdan erişebilir, form doldurarak satış ofisi temsilcilerinden kolayca bilgi edinebilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum