Reklamı Geç
391 konutluk "Bulvar Atakent" projesi ön talep topluyor

391 konutluk "Bulvar Atakent" projesi ön talep topluyor

Maksem Grup tarafından Atakent bölgesinde inşa edilecek 391 dairelik yeni konut projesi Bulvar Atakent için ön talep toplamaya başladı. Bulvar Atakent proje bilgileri, fiyat listesi, ödeme planı hakkında detaylar emlakpecnerem.com da.

04 Nisan 2017 - 18:11

Maksem Grup imzalı İstanbul Avrupa Yakası konut projelerinden biri olan Bulvar Atakent için ön talep sürecine başlandı. 391 konutluk Bulvar Atakent konutlarında daire fiyatları metrekare birim başına 5 Bin 780 TL'den başlıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

Maksem Grup ve Oğuzkağan ortaklığıyla lansman öncesinden Bulvar Atakent projesinde avantajlı fiyatlarla ön talep toplamamaya başlarken, projede dairelerin metrekaresi 5.780 TL’den başlangıç göstewriyor.

Atakent bölhgesi üzerinde bulunanson parsel üzerinde inşa edilen Bulvar Atakent’te, lansman öncesi avantajlı fiyatlar yatırımcılara sunulurken, kent yaşamının yoğunluğundan uzak, sakin ve dingin bir yaşam projesi olarak hayata geçiyor.

Bulvar Atakent projesi toplamda 5 blok üzerinde 391 konut, 26 ticari ünite ve kreşten oluşurken, büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatiflerinden oluşuyor. 1+0 ve 1+1 daire seçeneklerinin bulunmadığı ve aile öncelikli yaşam anlayışının öne çıktığı Bulvar Atakent’te zengin sosyal donatı alanları dikkat çeken ayrıcalıklardan. Projede yer alan dairelerin teslim tarihleri ise 2018 olarak planlanmış durumda.

16 bin metrekarenin yeşil alana ayrıldığı projenin meydanında, araç girişine kapalı avlu biçiminde peyzaj planlanıyor. Bulvar Atakent’te ayrıca; Kreş, fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark gibi zengin sosyal yaşam alanları yer alacak.

Bulvar Atakent projesi nerede, nasıl gidilir?

Lokasyon olarak ulaşım ağlarıyla çevrelenmiş önemli bir noktada konumlanan Bulvar Atakent konut projesi en ulaşılabilir projelerden biri. Basın Ekspres’in yanı başında TEM Otoyolu’na birkaç dakika uzaklıkta bulunan proje, Atatürk Havalimanı’na ise 10 dakikalık mesafede yer alıyor. Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısı ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’na ulaşımı kolaylaştıran bir noktada konumlanan Bulvar Atakent, yakınında bulunan Metro ile de İstanbul’un her noktasına hızlı ulaşım avantajı sağlıyor.

Bulvar Atakent projesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yeni Projeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..