Reklamı Geç
3s firuze konakları 360 derece sanal tur ile gezilebilecek

3s firuze konakları 360 derece sanal tur ile gezilebilecek

Avcılar'da hayata geçirilen, 360 derece sanal tur ile gezilebilen 3S Firuze Konakları’nda inşaatının %60’ı tamamlandı, anahtar teslimi 2018’e çekildi

26 Eylül 2017 - 10:06

Ev sahibi olmak isteyenler dikkat! 3S Firuze Konakları 3+1 ve 1+1 örnek daireleri 360 derece sanal turuyla alacağınız evin her şeyiyle hazır halini buradan görebileceksiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Eylül  2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektöründe önemli projelerle adından sıkça bahsettiren 3S Kale Holding tarafından Avcılar bölgesinde hayata geçirilen 3S Firuze Konakları hızla yükseliyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunulmaya devam ediyor.

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına hızla devam ettiği 3S Firuze Konakları hem yatırım için konut arayışında olan hem de hayalindeki evde yaşamak isteyenlerin büyük ilgisini çekiyor. Konut fiyatlarının 399.000 TL’den başladığı ve firma vadesiyle ’48 ay, 0 faiz’ avantajının sunulduğu projede ayrıca peşin ödemede yüzde 13 indirim uygulanıyor.

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor. 

3S Firuze Konakları, bölgenin önemli noktalarından İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakın bir konumda hayata geçiriliyor.

Emlak Pencerem üzerinden Yeni Projeler sayfasından 3S Firuze Konakları projesi hakkında daha fazla bilgi almak için alttaki bağlantılara bakabilirsiniz.

3S Firuze Konakları projesi

https://projeler.emlakpencerem.com/3s-firuze-konaklari/projesi/43/