KİPTAŞ Locamahal Veliefendi projesinde ön talep fırsatları

KİPTAŞ yeni projesi için düğmeye bastı. Zeytinburnu Veliefendi'de hayata geçirilecek LocaMahal projesi satışlarına başlanıyor. Locamahal Veliefendi konut fiyatları, ödeme planı bilgileri ve diğer avantajları öğrenmek için tıklayın.

KİPTAŞ Locamahal Veliefendi projesinde ön talep fırsatları
Editor: Hakan A.
26 Eylül 2017 - 09:43 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 00:23

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) şirketlerinden KİPTAŞ özellikle İstanbullu için sosyal konut ve özel projeler geliştirmeye devam ediyor. Şirket Zeytinburnu bölgesinde yeni proje için düğmeye bastı.  Locamahal Veliefendi KİPTAŞ projesinde lansman tarihi yaklaşırken, ön talep avantajları ise sürüyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Eylül  2017 - İstanbul

İstanbul'da kentsel dönüşüm projelerinin en önemli kurumları arasında yer alan KİPTAŞ, Zeytinburnu’nda geliştirdiği Locamahal Veliefendi projesiyle dönüşüme katkısını sürdürüyor.

KİPTAŞ yeni projesi Locamahal Veliefendi için Genel Müdürü İsmet Yıldırım’ın katılımlarıyla, 9 Ekim'de satış ofisinde düzenlenecek basın toplantısıyla görücüye çıkaracak. KİPTAŞ’ın “Locamahal Veliefendi” projesinde halen ön talep süreci devam ederken, lansmanla birlikte konut satışlarına başlanacak.

KİPTAŞ Locamahal Veliefendi projesi toplam 36 Bin metrekarelik kentsel dönüşüm alanı üzerinde 20 blok ve 1262 adet konut olarak yükselecek. Proje dahilinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri tasarlanırken, metrekare aralıkları ise 100 ila 2018 metrekare arasında genel olarak büyük ailelere özel olarak planlandı. 

KİPTAŞ Locamahal Veliefendi konut fiyat listesi

Projenin en fazla merak edilenleri arasında fiyat listesi bulunuyor. Locamahal Veliefendi KİPTAŞ konut projesi bir kenrtsel dönüşüm projesi ve projedeki dairelerin Yüzde 1 KDV avantajı bulunuyor. Satışa çıkacak Locamahal Veliefendi konutlarında daire fiyatları ise 620 Bin TL ila 1 Milyon 800 Bin TL arasında farklı büyüklüklerde ve farklı daire seçenekleriyle bölgede öne çıkacak özel bir proje olacak.

Locamahal Veliefendi ödeme planı, vade seçenekleri neler?

KİPTAŞ imzalı projede lansmana özel fırsatlar ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Locamahal Veliefendi KİPTAŞ projesinden ev sahibi olacaklara özel yüzde 20 peşinatla 24 ay, yüzde 40 peşinatla 36 ay sıfır faiz seçenkleri sunuluyor.

Locamahal Veliefendi güncel fiyat listesi LocaMahal Daire Tipi LocaMahal Fiyat Aralığı 2+1 daire seçeneği konut fiyatı  620 Bin TL - 1 Milyon 090 Bin TL 3+1 daire seçeneği konut fiyatı  1 Milyon 200 Bin TL - 1 Milyon 600 Bin TL 4+1 daire seçeneği konut fiyatı  1 Milyon 400 Bin TL -  1 Milyon 800 Bin TL Locamahal Veliefendi KİPTAŞ projesi nerede, nasıl gidilir?

KİPTAŞ'ın 2017 projesi olarak önbe çıkan Locamahal Veliefendi sahile oldukça yakın bir konumda hayata geçiriliyor. Proje sahil yolu ve E5’in tam ortasında konumlkandırılırken, Bakırköy’e, Atatürk Havalimanı’na, Yenikapı İDO iskelesine, Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi önemli noktalara olan yakınlığı ile oldukça cazip.

KİPTAŞ LocaMahal projemizin avantajlı fiyatlarından "ilk" haberdar olmak için ön talep formu doldurarak proje detaylarına erişebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum