Reklamı Geç
3S Firuze Konakları 370 Bin TL’den satışa çıktı

3S Firuze Konakları 370 Bin TL'den satışa çıktı

3S Kale Holding projesi 3S Firuze Konakları Avcılar'da 370 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 3S Firuze Konakları projesi konut fiyat listesi, bilgi formu ve ayrıntıları EmlakPencerem.com farkıyla haberimizde.

09 Mart 2017 - 09:54

2017 yeni konut projelerine bir yenisi daha eklendi. Avcılar 3S Firuze Konakları projesi görücüye çıktı, satışlara başlandı. 3S Firuze Konaklarıfiyat listesi, ödeme planı, iletişim bilgileri ayrıntıları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Mart 2017 - İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasına eklenen 3S Firuze Konakları Avcılar konutları satışları başladı. Projeden ev sahibi olmak isteyenler çin daire fiyatları 370 Bin TL'den başlangıç gösteriyor.

3S Kale Holding güvencesiyle Avcılar bölgesinde 523 adet konut olarak hayata geçirilen 3S Firuze Konakları düzenlenen basın toplantısıyla satışa çıktı. 3S Firuze Konakları projesinde minimum daire fiyatları 370 bin liradan başlayacak.

Avcılar ve bölgesini cazibe merkezi haline getireceği ifade edilen 3S Firuze Konakları projesinde toplamda 523 adet konut ve 45 ticari üniteden oluşacak. 3S Firuze Konakları daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı büyüklüklerde dairelerden meydana geliyor. Otopark büyüklükleriyle dikkat çeken projede 2+1 ve üstü evlerde 2 adet araç park yeri ev sahiplerine tahsis ediliyor. 3S Firuze Konakları Avcılar konut projesi güncel fiyat listesi ve ödeme planı bilgileri bugünyapılan basın lansmanı ile alıcısına sunuldu.

3S Firuze Konakları Avcılar projesi konumu ve nerede olduğu bilgisine göre; E-5 ve E-6 TEM Karayolu, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve İ.B.B. tarafından hayata geçirilecek Yenikapı-Büyükçekmece Metro istasyonuna yakın bir lokasyonda konumlandırıldı.

3S Firuze Konakları proje sayfasından daha fazla bilgiye ulaşabilir, form doldurarak fiyat, ödeme planı, vade seçenekleri ve diğer tüm ayrıntıları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

3S Firuze Konakları projes sayfası için buraya bakabilirsiniz

https://projeler.emlakpencerem.com/3s-firuze-konaklari/projesi/43/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..