54 Dükkan Kiptaş 3. Gayrimenkul Müzayedesi ile satılacak

Kiptaş yeni gayrimenkul müzayedesi tarihi belli oldu. Kiptaş 3. Gayrimenkul Müzayedesi 4 Mart tarihinde yapılacak. Müzayedede 54 adet dükkan satılacak.

54 Dükkan Kiptaş 3. Gayrimenkul Müzayedesi ile satılacak
Editör: Hakan A.
26 Şubat 2020 - 13:43

İBB iştiraklerinden biri olan, İstanbul genelinde vatandaşı uygun fiyatla ucuz konut sahibi yapan KİPTAŞ, müzayedelere devae diyor. KİPTAŞ Mart ayında 3. Gayrimenkul Müzayedesine hazırlanıyor. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 26 Şubat 2020 - İstanbul

KİPTAŞ, yatırımcılara hitap eden İstanbul’da muhtelif bölgelerde bulunan 54 dükkanı, 3. Gayrimenkul Müzayedesi ile şeffaf koşullarda açık artırma yöntemi ile satışa sunacak. Geri sayımın başladığı müzadeye şimdiden yoğun bir ilgi var.

Müzayede kapsamında; Referans Başakşehir Vadi ile Silivri Konutları 3. Etap projelerindeki dükkanlar ilk kez satışa çıkarılıyor. 

Katılımcılar ayrıca; Hadımköy 2. Etap, Vaditepe Bahçeşehir, Vaditepe Göl Evleri, Maltepe 2. Etap ve Sahilpark’ta bulunan dükkanlar için de teklif verebilecekler. Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Referans Başakşehir Vadi, bölgenin prestijli projeleri arasında gösteriliyor. Başakşehir’in kalbindeki proje, TEM otoyolunun hemen yanında yükseliyor. Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Çevreyolu ve bağlantı yolları, Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasındaki Başakşehir Referans cazip bir konuma sahip. Projedeki 22 dükkan KİPTAŞ 3. Gayrimenkul Müzayedesi ile alıcıları ile buluşacak.

Müzayede kapsamında 1513 adet konutun yer aldığı Silivri Konutları 3. Etap projesindeki 7 dükkan da satışa çıkacak.

Dükkan Fiyatları 170 Bin TL'den başlıyor!

KİPTAŞ 3. Gayrimenkul Müzayedesinde satışa sunulacak dükkanların fiyatları 170 bin TL’den başlıyor. Portföydeki en pahalı dükkanın fiyatı ise 6 milyon 21 bin 296 TL. Dükkanlara peşin ya da %40’ı peşin, kalan bakiye ise satış vaadi sözleşmesi imzalandığı tarihten itibaren her altı (6) ayda bir, %6 oranında vade farkı uygulanarak 36 ay taksitle sahip olmak mümkün. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum