TOKİ Aliağa kura sonuçları isim listesi belli oldu!

TOKİ İzmir Aliağa kura sonuçları isim isim tam listesi belli oldu. Aliağa TOKİ 100 Bin sosyal konut Kura çekilişi ve kura sonuçları açıklanıyor...

TOKİ Aliağa kura sonuçları isim listesi belli oldu!
Editor: Hakan A.
26 Şubat 2020 - 13:14 - Güncelleme: 26 Şubat 2020 - 16:42

TOKİ Aliağa kura sonuçları açıklanmaya başladı. TOKİ 100 Bin sosyal konut kapsamında bugün İzmir Aliağa konutları için kura çekimine başladı. Noter huzurunda gerçekleştirilen Aliağa konut kura çekimi devame derken, kura sonuçları belli olmaya başladı. Peki TOKİ Aliağa kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 26 Şubat 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Her Yıl 100 Bin Sosyal Konut programında kura çekilişlerine başlayalı 3 gün oldu. 3. günde İzmir kura çekilişleri devame diyor. Seferihisar, Karabağlar projelerinden sonra Aliağa konut projesinde yer alan evlerin hak sahipleri kura çekimi ile belirlenmeye başlandı. 750 konutluk Aliağa TOKİ konutları kura sonuçları gelmeye başladı.

Kura çekilişi 13:00'da başladı!

Kura çekilişinin saat 13:00'da başladığı Aliağada heyecanlı kura çekilişi sürüyor. Binlerce TOKİ başvurusu yapan vatandaş sabahın ilk saatlerinden itibaren Aliağa Enka Spor Kompleksi önünde sıra beklemeye başladı. Vatandaşın büyük bir heyecanla kura esnasında adının okunmasını beklediği görüldü.

Aliağa TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Noter ve TOKİ yetkililerinin huzurnda başlatılan kura çekimi işlemi henüz tamamlanmadı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı hak sahipliği belirleme kurası tamamlandığında kura sonuçları talep.toki.gov.tr adresine yüklenecek. TOKİ'nin internet sitesi üzerinden online olarak takip edilebilecek kura sonuçları isim listesi, kısa bir süre içerisinde sitemizede yüklenecek.Böylece 2020 yılı 100 Bin sosyal konut kampanyasında kura çekilişi yapılan üçüncü proje tamamlanmış olacak. 

TOKİ Aliağa kura sonuçları isim listesi için buraya bakın. Aliağa TOKİ 2+1 ve 3+1 konut kura sonuçları açıklandı

 

TOKİ İZMİR ALİAĞA 750 KONUT PROJESİ BAŞVURU İSİM LİSTELERİ