TOKİ Seferihisar kura çekilişi yapılıyor! Kura sonuçları açıklanıyor...

İzmir Seferihisar TOKİ konutlarında kura çekimi yapılıyor. TOKİ İzmir Seferihisar Kura sonuçları isim isim açıklanıyor...

TOKİ Seferihisar kura çekilişi yapılıyor! Kura sonuçları açıklanıyor...
Editor: Hakan A.
25 Şubat 2020 - 09:02 - Güncelleme: 25 Şubat 2020 - 16:37

TOKİ, İzmir Seferihisar konut projesinde 1000 konut için kura çekimi bugün gerçekleştirilecek. Seferihisar TOKİ konutlarında kura heyecanı yaşanıyor. Konut kura çekilişi başlıyor. Seferihisar'da kura sonuçları açıklanıyor...

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 25 Şubat 2020 - İstanbul


Toplu Konut İzmir'de ikinci kura çekilişini bugün düzenleyecek. İzmir'de Karabağlar konut projesi kapsamında yapılan ilk kura çekilişi sonrası, bugün ikinci kura çekimi yapılacak. İzmir Seferihisar konut projesinde yer alan 1000 adet kopnutun kura çekilişi işlemleri başlıyor. 

TOKİ 100 Bin sosyal konut kampanyası çerçevesinde kura çekilişlerine 25 Şubat itibariyle İzmir ilinden başlarken, bugün aynı ilde ikinci kura çekilişi yapılıyor. 100 bin sosyal konut için kura çekimi  İzmir Seferihisar konut projesi ile devam ediyor. Seferihisar TOKİ konutlarında yer alan evlerin hak sahipleri bugün yapılacak kura çekimi ile yapılacak.

81 ili kapsayan TOKİ kura işlemleri İzmir ilinden başlatılmıştı. İlk kura işlemi TOKİ Karabağlar kura çekilişi ile ilçende yer alan konutların hak sahiplerinin belirlenmesi ile tamamlandı. bugün saat 11:00'da Seferihisar Belediye Düğün Salonunda ise 1000 konut için kura çekilişi yapılacak. TOKİ Seferihisar konut kura çekilişi ve kura sonuçları isim listesi sayfalarımızda yer alacak.

Kura çekilişinin tamamlanması, toki.gov.tr internet sitesi üzerinden kura sonuçlarının açıklanması ile sayfamızda TOKİ Seferihisar kura sonuçları isim listesi yer alacak.
 
TOKİ Seferihisar Kura Sonuçları İsim Listesini görmek için tıklayın. - Güncelleme: 25 Şubat 2020