TOKİ İzmir'de üçüncü kura bugün çekiliyor! Aliağa TOKİ kura çekilişi saat kaçta, nerede yapılacak?

TOKİ İzmir ilinde üçüncü konut kura çekilişini yapacak. 100 Bin sosyal konut kura çekilişi Aliağa ile devam ediyor. Peki kura çekilişi saat kaçta, nerede yapılacak? Kura sonuçları nereden öğrenilir?

TOKİ İzmir'de üçüncü kura bugün çekiliyor! Aliağa TOKİ kura çekilişi saat kaçta, nerede yapılacak?
Editör: Hakan A.
26 Şubat 2020 - 08:17 - Güncelleme: 26 Şubat 2020 - 16:43
TOKİ 100 Bin sosyal konut kampanyasında kura heyecanı büyük bir hızla devam ediyor. İzmir TOKİ konutları ile başlayan kura çekilişleri Karabağlar ilçesinde başladı, Seferihisar ile devam etti. Bugün ise TOKİ Aliağa konutları için kura çekimi gerçekleştirilecek. İzmir'de TOKİ 100 Bin sosyal konutlara başvuru yapanlar için kura çekilişleri devam ediyor. Aliağa konut kura çekilişi için geri sayım başladı. Peki Aliağa TOKİ konut kura çekilişi bugün saat kaçta, nerede çekilecek?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 26 Şubat 2020 - İstanbul


TOKİ konut projeleri için kura çekilişi heyecanı İzmir'de sürüyor. TOKİ 100 Bin sosyal konut kura çekiliş tarihlerinde sıra İzmir Aliağa'da. Toplu Konut İdaresi 100 Bin sosyal konut programı kapsamında kura çekilişleri ile hak sahiplerinin belirlenmesi işlemlerini sürdürüyor. 81 il için kura çekiliş tarihleri belirlenirken, İzmir ilinden 24 Şubat tarihinde Karabağlar kura çekilişi ile başlayan süreç devam ediyor. Son olarak Seferihisar konut kura çekilişi yapılırken, bugün Aliağa için kura heyecanı yaşanacak.

TOKİ Aliağa 750 konut için bugün saat kaçta, nerede kura çekilişi yapılacak?

TOKİ konut kura çekiliş süreci hızla devam eden İzmir ilinde Aliağa konutları için düzenlenecek kura çekilişi saat 13:00'da düzenlenecek. Aliağa Belediyesi Enka Kapalı Spor Salonu bugün ev sahibi olmak isteyen binlerce vatandaşı ağırlayacak.


Aliağa TOKİ kura sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

750 konut için binlerce vatandaşın başvuru yaptığı TOKİ Aliağa konut projesinde kura heyecanı sonrası kura çekilişi sonuçları beklenmeye başlandı. Ev sahibi olmaya hak kazanacakların belirleneceği kura çekimi sonrasında sayfamızdan sonuç listesini görebileceksiniz. İlk olarak idare tarafından talep.toki.gov.tr adresi üzerinden il ve ilçe seçimini yaparak kura sonuçları isim listesini görebileceksiniz.

İsim kontrolü nereden yapılır?

 TOKİ web sitesine buradan girerek, altta verilen 'Başvuru Bilgilendirme' den başvuru yaptığınız il ve ilçeyi seçmeniz yeterli. Karşınıza gelecek 'Kabul Edilen 2+1', 'Kabul Edilen 3+1', İptal Edilenler listelerini tıklayıp adınızı aratabilirsiniz. 

 Toplu Konut İdaresi TOKİ müşteri hizmetleri numarası bilgisi altta verildi. Bu numara sayesinde öğrenmek istediğiniz sorunuza cevap bulabileceksiniz. TOKİ iletişim bilgilerinin tamamını görmek için tıklayın.
 
İZMİRİZMİR İLİ ALİAĞA İLÇESİ 750 / 100000 KONUT TOPLUKONUT PROJESİ52522564026 Şubat 2020 Çarşamba13:00ALİAĞA BELEDİYESİ ENKA KAPALI SPOR TESİSLERİ
 
TOKİ Aliağa kura sonuçları isim listesi için buraya bakın. Aliağa TOKİ 2+1 ve 3+1 konut kura sonuçları açıklandı

TOKİ İZMİR İLİ ALİAĞA İLÇESİ 750 KONUT PROJESİ BAŞVURU İSİM LİSTELERİ


YORUMLAR

  • 0 Yorum