6 ay ertelemeli Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi ne durumda, kredi nasıl kullanılır? Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi...

Milyonların başvuru yaptığı Ziraat bankası Temel İhtiyaç Destek kredisi başvurularını merak edenler için güncel bilgiler ve kredi başvuru detaylarını öğrenebilir, Ziraat Bankası kredi sorgulama ve kredi durumunu öğrenebilirsiniz.

6 ay ertelemeli Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi ne durumda, kredi nasıl kullanılır? Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi...
Editör: Hakan A.
02 Mayıs 2020 - 14:16
6 ay ertelemeli bireysel temel ihtiyaç destek kredisi için başvurular devam ediyor. Ziraat Bankası üzerinden temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu yapanlar bu habere dikkat! Kredi başvuru durumunuzu sorgulayabilir, yeni başvuru yapacaklar için kredi genel şartlarına ilişkin bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 2 Mayıs 2020 - İstanbul


Ziraat bankası Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurusu yapmak isteyenler için başvuru linki ile başvuru durumu öğrenme linkini alt tarafta görebilirsiniz. Bilgiler bankanın resmi internet sayfası üzerinde son güncel olan bilgilerdir. Kredi başvuru süreci hakkında ayrıntılar. 

KREDİMİ NASIL KULLANABİLİRİM?

İnternet şube veya Ziraat mobil uygulamamızdan Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi her zaman kullanabilirsiniz.

Bankkartınız ve kart şifreniz varsa https://bireysel.ziraatbank.com.tr(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamamızdan "Hemen Başvur" seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi her zaman kullanabilirsiniz.

Bankkartınız ve kart şifreniz yoksa kredinizi kullanmak için Bankkartınız ve kart şifreniz yoksa kredinizi kullanmak içintıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

Kredinizi ATM'lerimizden Bankkartınızla veya Bankkartınız yoksa "Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi" seçeneğinden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUM HANGİ AŞAMADA?

Kredi Başvurunuzun güncel durumunu Internet Şube, Ziraat Mobil uygulaması ve https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden takip edebiliriniz.

KREDİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER NELERDİR?

Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan  "Ekonomik İstikrar Kalkanı" tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterilerimizi finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz.

Temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla Bireysel Müşterilerimiz;

  • 10.000,-TL'ye kadar,
  • 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,
  • Aylık Eşit Taksitli,

Kredi kullanabilecektir.

Bireysel İhtiyaç Destek Kredisine başvurmak için hemen tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

Örnek Ödeme Tablosu;

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Destek Kredisi Örnek Ödeme Tablosu
Kredi TutarıToplam VadeÖdemesiz DönemTaksit Tutarı
(Sonraki 30 ay boyunca)
Efektif Yıllık
Faiz Oranı
 10.000 TL 36 ay vade 6 ay 376 TL 8,1326
 7.500 TL 36 ay vade 6 ay 282 TL 8,1326
 5.000 TL 36 ay vade 6 ay 188 TL 8,1326
 3.000 TL 36 ay vade 6 ay 113 TL 8,1326

Efektif Yıllık Faiz Oran; KGF Kefalet Komisyonu dahil edilerek hesaplanmıştır.6 ay ertelemeli Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi ne durumda, kredi nasıl kullanılır? Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi...


Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum