6 ay ödemesiz 30 Bin TL ihtiyaç kredisi hangi kamu bankasından alınır? Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredisi

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından sağlanan 6 ay ödemesiz 30 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaklar dikkat! İşte 3 kamu bankası tarafından verilen 30 Bin Liraya kadar temin edilen sosyal hayatı destek kredisi şartları ve faiz oranları ile ayrıntılı bilgileri.

6 ay ödemesiz 30 Bin TL ihtiyaç kredisi hangi kamu bankasından alınır? Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredisi
Editör: Hakan A.
05 Ağustos 2020 - 14:07 - Güncelleme: 05 Ağustos 2020 - 15:59
Pandemi boyunca milyonlar tarafından başvuru yapılan ihtiyaç kredilerinde talep devam ediyor. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından vatandaşa sağlanan düşük faiz oranlı sosyal hayatı destek kredisi ise şu sıralar en fazla tercih edilen krediler arasında. Vatandaş ihtiyaçları için kamu bankalarından ihtiyaç kredisi almak için başvuru yapıyor. Peki 3 kamu bankasının verdiği düşük faizli, 6 ay ertelemeli, 30 Bin TL'ye kadar kredi şartları neler? Vatandaştan ne isteniyor? Kredi almak, kamu bankalarının verdiği kredilerden faydalanmak isteyenler için haberimizi güncelledik.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 5 Ağustos 2020 - İstanbul


Kredi almak, başvuru yapmak, en uygun kredi faiz oranlarını takip edenler için hazırladığımız 30 Bin TL'ye kadar kamu bankası destekli ihtiyaç kredisi Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası şubelerinden kolayca kullandırılıyor. Sosyal Hayatı Desteklemek amacıyla verilmeye başlanan ve kamu bankalarınca 6 ay ödeme alınmadan sunulan ihtiyaç kredisi için milyonlar başvuru yapıyor. En cazip seçeneklerle, 0,55 faiz oranı kullandırılarak ihtiyaçlarınızı bu kredi ile giderebilirsiniz.

Kredi başvurusu nereyei nasıl yapılır?


Kamu bankaları tarafından verilen ihtiyaç kredilerine erişmek oldukça kolay. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank resmi internet sitelerini dolaşmanız ve ilgili menüleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu menülerde bankaların verdikleri, uyguladıkları faiz oranları başta olmak üzere, örnek ödeme tablosu, vade seçenekleri, toplam ödeme ve diğer pek çok ayrıntıyı inceleyebilirsiniz.
6 ay ödemesiz 30 Bin TL ihtiyaç kredisi hangi kamu bankasından alınır? Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredisi

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredisi 


Devlet tarafından desteklenen Sosyal Hayatı Destek Kredisi için aranan fazla şart olmasa da, kamu bankaları bazı şartların yerine getirilmesini isteyebilir. Mobilya başta olmak üzere elektronik eşya, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. önemli ve yüksek meblağlarda tutan ihtiyaçların karşılanmasına yönelik hazırlanan bu krediyi hemen her kamu bankası veriyor. Halkbank resmi internet sitesinde karşımıza çıkan bu kredi aylık %0,55’ten başlayan faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 60 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL'ye kadar olmak üzere, Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi adı altında yeni müşterilere sunuluyor. 

Sosyal Hayatı Destek Kredi paketinde Örnek Ödeme Tablosu Bilgileri ise şöyle;
Örnek Kredi Tutarı (TL)Kredi
Vadesi (Ay)
Ödemesiz DönemAylık Faiz Oranı (%)Taksit
Tutarı (TL)
10.00054+6 Ay6 Ay0,55228,08
6 Ay0,82250,54
30.0006 Ay0,55684,24
6 Ay0,82751,63

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Tutar ve Ödeme Koşulları


Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredisini anlaşmalı firma ve/veya bayilerinden alınan proforma fatura/kesin fatura ile 30.000 TL limite kadar krediyi aylık %0,55 faiz oranı fırsatıyla, ya da anlaşmalı olmayan firma/bayi/mağazadan alınan proforma fatura/kesin fatura ile %0,82 faiz oranıyla kullanma imkanı sunuluyor.

Kredi ödemelerinizi; 6 ay ödemesiz dönemli olarak yapabilirsiniz.


Yüzlerce anlaşmalı firmadan dilediğiniz ürünü satın alabilir, hızla kredinizi onaylatabilirsiniz. Sosyal Hayatı Destek Kredisi için başvuru yapmak isteyenler kamu bankası Halkbank resmi internet sitesine girerek ana sayfa üzerinde yer alan kampanya detaylarına ulaşarak ayrıntıları öğrenerek başvurusunu aynı sayfadan gerçekleştirebilir. Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, proforma fatura veya kesin fatura ile en yakın Halkbank Şubesi’ni ziyaret ederek kredinizi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum