Akzirve projesi "Strada" Bahçeşehir’de temeller...

Akzirve projesi "Strada" Bahçeşehir'de temeller atıldı

Bir Akzirve projesi olarak Bahçeşehir'in merkezinde hayata geçirilen Strada konut projesi kapsamında temel atma işlemi törenle gerçekleştirildi.

20 Şubat 2017 - 11:04

İstanbul Avrupa yakası konut projeleri kapsamında Akzirve imzasıyla inşa edilen Bahçeşeh'rin dev projesi Strada'da temeller atıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Şubat 2017 - İstanbul

STRADA Bahçeşehir projesinin ilk etap evleri 747 daire olmak üzere toplam 2.500 bağımsız bölüm ve ticari alandan oluşacak.

Akzirve, Kasım ayında lansmanı yapılan Bahçeşehir STRADA projesinin temelini, 17 Şubat’ta düzenlenen bir törenle attı.

Seçkin konukların katıldığı temel atma töreninde bir konuşma yapan Akzirve CEO’su İbrahim Maasfeh, “STRADA projesini, yolların ve yönlerin kesişme noktasında, kıymeti her gün katlanarak artan benzersiz bir lokasyonda hayata geçiriyoruz. Strada, İstanbul’un canlı, keyifli ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla hayatımıza giriyor. Üç farklı etapta tamamı 102 dönüm arsa alanı üzerine, 350 bin metrekare yer üstü inşaat alanı olarak tasarlanan Strada’da konutlar ve ticari alanlar olmak üzere toplam 2 bin 500 bağımsız ünite inşa edeceğiz. Strada’nın farklı daire seçeneklerini içeren konutların yanı sıra ticari alanlardan oluşan ‘Alışveriş Caddesi’yle yepyeni bir yaşamın kapılarını açacağına inanıyoruz” dedi

Akzirve yatırımları sürecek

Akzirve CEO’su Maasfeh, Türkiye’nin bugünkü ve gelecekteki potansiyeline inançlarının tam olduğunu belirterek, “Güvenli liman Türkiye’ye yatırımlarımız devam edecek” diye konuştu.

Ünlü mimar Bünyamin Derman’ın imzasını taşıyan projenin birinci etabının inşaatı büyük bir hızla gerçekleştirilecek. Toplamda üç fazda inşa edilecek olan projenin, 747 konutluk ilk bölümünün Aralık 2018’de teslim edilmesi hedefleniyor.

Strada Bahçeşehir projesi hakkında detaylı bilgi almak için buraya bakabilirsiniz

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..