Ankara'da Hirfanlı Barajı kenarında 674 TL taksitle satılık ucuz arsa fırsatı

İstanbul'da önemli konut projelerine imza atan şirket, Ankara'da baraj gölüne komşu dev bir şehir kadar büyük alanda konut imarlı arsa satışına devam ediyor.

Ankara'da Hirfanlı Barajı kenarında 674 TL taksitle satılık ucuz arsa fırsatı
Editör: Hakan A.
29 Kasım 2020 - 17:56
Ucuz fiyata, aylık taksitlerle arsa satın almak isteyenler için İstanbul'a yakın olmasa da, Başkent Ankara'ya yakın bir mesafede alternatif bir şehir olarak başlayacak yeni projede arsa satışları sürüyor. Düşük bütçelerle bir arsam olsun diyenler için kaçırılmayacak önemli fırsatlardan biri... 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 29 Kasım 2020 - İstanbul


Türkiye'nin önemli inşaat markalarından biri olan Nef, farklı konseptleri, hayata geçirdiği projeleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Firma, son yıllarda ilk kez rastlanan oldukça farklı bir şehircilik projesine imza atmaya hazırlanıyor. Başkent Ankara'nın önemli baraj göllerinden biri olan Hirfanlı Barajı kenarında dev bir şehir projesi için arsa satışları devam ediyor.

Sıfır faiz 49 ay taksitle her bütçeye uygun ödeme planları, arsa, parsel, hisse ya da rlx house seçenekleriyle ister yatırımcı olarak ister yaşamak amacıyla, mavi ile yeşilin buluştuğu bu şehirde siz de yer almak isteyebilirsiniz.


GÖL KENARINDA ARSA SAHİBİ OLMAK MÜMKÜN

Her gün yeni bir depremin meydana geldiği ülkemiz coğrafyasında, az katlı, uygun bütçeli, doğa içerisinde yaşama imkanı oldukça zor. Şehir hayatından bunalan, emeklilik planları yapanlar, uygun fiyatlı arsa arayışını sürdürüyor. İstanbul gibi megaşehirde hayata geçirdiği özel konut projeleri ile sıkça gündemde olan Nef, markalı projeler dışında farklı konseptli projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Bu çerçevede Başkentin kaçamak noktalarından biri olan Hirfanlı Barajı çevresinde dev bir şehir yapılabilecek kadar büyük bir arazi satın alan şirket, konut imarı alarak küçük parçalar halinde hazırlanan plan doğrultusunda arsa satışı gerçekleştiriyor.

nef city 82 ankara projesi satılık arsalar

Nef City 82'nin dünyaca ünlü mimarlar tarafından çizilen resmi onaylı şehir planında her şey düşünülmüş durumda. Dev projede yaşamınıza renk katacak pek çok birim ve sosyal alanlar tasarlandı.
  • 2750 m. sahil şeridi
  • Yatay mimari ve geniş bahçeler
  • Sağlık ve eğitim merkezleri
  • Spor ve etkinlik alanları: Voleybol, Basketbol, Futbol, Tenis Sahaları, Koşu, Bisiklet, Binicilik Parkurları, Kano, Yüzme, Termal Havuz
  • Çocuklar için: Dev kaydıraklar, Survivor Macera Parkuru, Kids Club, Mini Çiftlik
  • Sosyal yaşam alanları: Taş Fırın, Meydan Kahvesi, Dev Şömine, Köy Pazarı, Açık Hava Sineması
  • Hobi alanları: Organik Tarım, Balıkçılık, Mutfak Atölyesi, Marangoz Atölyesi, Seramik Atölyesi
  • Lüks oteller ve ticari alanlar

AYDA 674 TL TAKSİTLERLE ARSA ALMAK MÜMKÜN

Markalı konut alanında inşaa ettiği ve yaşamın sürdüğü önemli İstanbul projelerine imza atan Nef, arsa satışı için bambaşka bir konseptle yeni bir şehir için temelleri attı. Son 1 yıldır süren çalışmalarla önemli bir satış hacmini tamamlayan şirket, ayda sadece 674 TL gibi ucuz bir fiyatla arsa satışlarını sürdürüyor. Hemen her kesime hitap eden metrekarelerde, düşük fiyatlarla, dilerseniz kendi evinizi konsepte uygun biçimde yapabileceğiniz, dilerseniz şirketten destek alarak inşaa edebileceğiniz yeni şehir Nef City 82 projesinde her bütçeye göre arsa satışı yapılıyor. Peşinat dışında 49 ay boyunca 674 TL taksit ödeyerek yeni arsanızın tapusunu hemen alabileceğiniz bir proje.

nef city 82 projesi


NEF CITY 82 NEREDE?

Yatay Mimarili Göl Şehri Nef City 82 projesinin nerede olduğu merak ediliyor. Dev şehir konsepti Başkent Ankara sınırları içerisinde yer alıyor. 1-2 saat mesafede Hirfanlı Baraj Gölü etrafında toplamda 7500 arsa+ev olarak tasarlanmış bir proje. Proje tamamlandığında yaklaşık 22 bin kişi bölgede yaşam sürecek. Esenboğa Havalimanı'na 1,5 saat, Kapadokya Havalimanı'na 2 saat, Konya Havalimanı'na 2 saat, Kayseri Havalimanı'na 2,5 saat uzaklıkta konumlandırıldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum