İstanbul'da 3 ilçeye KİPTAŞ yeni proje yapacak

Alt gelir grubuna yönelik yeni konutların müjdesini veren KİPTAŞ, İstanbul'da dar gelirli aileler için yeni sosyal konut projeleri yapacak.

İstanbul'da 3 ilçeye KİPTAŞ yeni proje yapacak
Editör: Hakan A.
29 Kasım 2020 - 16:00
KİPTAŞ, 2021 konut projeleri kapsamında yeni konut projeleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hayata geçirdiği dev sosyal konut projeleri ile dar gelirli aileleri ev sahibi yapan KİPTAŞ, İstanbul'da 3 ilçede yeni konut üretimi, için düğmeye bastı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 29 Kasım 2020 - İstanbul


Megaşehir İstanbul'un önemli ilçelerinde hayata geçirdiği sosyal konut projeleri ile binlerce aileyi ev sahibi yapan KİPTAŞ, 2021 yılı hedefleri çerçevesinde şehrin önemli ilçelerinde dar gelirli aileleri ev sahibi yapmak için yeni projeler geliştirmeye devam ediyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki şirketlerden biri olan KİPTAŞ, misyonuna uygun olarak dar gelirli aileleri ev sahibi yapmak amacıyla konut inşaatlarını sürdürüyor. Bu çerçevede İstanbul'da pek çok ilçede kentsel dönüşüm başta olmak üzere, sosyal konut projelerinde adı geçen KİPTAŞ, 2021 yılı için hazırlıklarına başlanan yeni projeler için çalışmaları hızlandırdı.


İSTANBUL'UN 3 İLÇESİNE YENİ PROJE

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, şehrin çeşitli yerlerinde inşaatları süren projelerde incelemelerde bulunurken, hak sahiplerinin istediği malzemelerle projelerin sorularak, danışılarak sürecin sürdüğünü söyledi. KİPTAŞ Genel Müdürü Kurt, 'İstanbul'un farklı 3 ilçesinde yakın zamanda projelerimizi duyuracağız. İstanbul dışında da projeler yapacağız. Ortak proje yürütebildiğimiz, uygun arsa üretebildiğimiz her yerde, sosyal konut ve kentsel dönüşüm projeleri yapmaya devam edeceğiz.' dedi.
 

İZMİT'TE YENİ KONUT PROJESİ

İstanbul dışında da konut projesi hayata geçirmek için çalışmalarını sürdüren KİPTAŞ,  İzmit Belediyesi ile ortak yürütülecek. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile projenin hayata geçirileceği alanda incelemelerde bulunmuştu. Proje ile alakalı ayrıntılı bilgiler henüz açıklanmazken, özel bir lansman ile KİPTAŞ'ın İzmit-İstanbul arasında yapacağı sosyal konut projesinin detaylarının paylaşılacağı ifade edildi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • cbgz
    4 ay önce
    haydi liptal verin bana bir daire oyumu size veriyim hic chp oy vermedim hodri meydan