İstanbul ve İzmit Belediyeleri KİPTAŞ'ın yeni projesi için çalışıyor

KİPTAŞ'tan İstanbul ve İzmit arasında yapımı planlanan yeni konut projesi için geri sayım başladı.

İstanbul ve İzmit Belediyeleri KİPTAŞ'ın yeni projesi için çalışıyor
Editör: Hakan A.
27 Kasım 2020 - 22:23 - Güncelleme: 27 Kasım 2020 - 22:23
KİPTAŞ dar gelirli vatandaşlar için hayata geçirdiği sosyal konut projelerine bir yenisini ekliyor. İstanbul ve İzmit arasında KİPTAŞ'ın yeni konut projesi için ilk adımlar atılmaya başlandı. Proje alanında başkanlar incelemede bulundu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 27 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul için sosyal konut projeleri geliştiren İBB kuruluşu KİPTAŞ, İzmit-İstanbul arasında yeni bir klonut projesinin temellerini atmak için hazırlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda EmlakPencerem.com tarafından kamuoyuna duyurulan İstanbul-İzmit arasında yapımı planlanan yeni konut projesi için flaş gelişme. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Fatma kaplan Hürriyet bir araya gelerek, KİPTAŞ tarafından üretilecek yeni konut projesi alanında incelemelerde bulundu. 


Sosyal konut alanında İstanbul'un pek çok ilçesinde senelerdir dar gelirli aileler için hayata geçirdiği konut projeleri ile öne çıkan KİPTAŞ, İzmit İstanbul sınırında önemli bir proje hazırlığında.

Konuyla ilgili KİPTAŞ twitter sayfasında yapılan son paylaşımda, 'İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Genel Müdürümüz Ali Kurt, İzmit’te yapılacak yeni sosyal konut projemizin alanında incelemelerde bulundu. ' ifadelerine yer verildi.
 kiptaş istanbul izmit konut
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum