Atakule’den 29 Ekim görkemli dönüşüme hazır

Atakule, yeniden hizmet vermek üzere 29 Ekim’de muhteşem bir geri dönüşe hazırlanıyor.

Atakule’den 29 Ekim görkemli dönüşüme hazır
Editor: Hakan A.
25 Ekim 2018 - 15:15

Cumhuriyetin 95. yıldönümünü de kutlayacak olan Atakule, alışveriş merkezinin açılışında gün boyu müzik etkinliklerinin yanında Ozan Doğulu performansı ve Ankara’da ilk kez gerçekleşecek görkemli ışık gösterileri sunacak.

Emlak Pencerem / Emlak Gündem - 25 Ekim 2018 - İstanbul


Ankara’nın sembolü Atakule, alışveriş merkezi ile 29 Ekim’de muhteşem bir geri dönüşe imza atacak. 2016 yılında yeniden inşa edilmeye başlanan Atakule Alışveriş Merkezi, Atakule GYO tarafından Cumhuriyet’in 95. yıldönümünde başkentlilere armağan edilecek.

Açılışla beraber Cumhuriyet Bayramı’nı da kutlayacak Atakule’de, gün boyu Cumhuriyet Bandosu’nun gerçekleştireceği gösterilerin yanı sıra, 19.30’dan itibaren Ozan Doğulu performansıyla Ankaralıları coşturacak.

Ozan Doğulu’nun ardından ise Ankara’da ilk kez gerçekleşecek görkemli ışık gösterileri sunacak olan Atakule, Ankaralılara unutulmaz anlar yaşatacak.

Atakule Alışveriş Merkezi, Ankara’nın merkezinde, kentin en özel parklarından biri olan Botanik Parkı manzaralı bir tepede yer alıyor. Elçilik binalarına, bölgenin önde gelen sanat galerilerine ve şehrin gözde yerleşim bölgesi Çankaya’da misafirlerine hizmet verecek.

Bölgenin dokusu korunarak, var olduğu alana değer katacak şekilde, incelikle detaylandırılan Atakule, yeni yüzü ile alışveriş merkezinden öte, çağdaş mimarisi ile fark yaratan, özel tasarım anlayışı ile hayatla bütünleşen, doğa ile iç içe ayrıcalıklı bir konsept sunacak. Yeni yüzü, marka karması, gündelik veya en sofistike ihtiyaçlara kadar her konuda, “Ankara’nın keyif, alışveriş ve lezzet noktası” olarak hizmet etmeye hazır.