Aziziye TOKİ konutlarında kura heyecanı

Aziziye TOKİ konutlarında kura heyecanı

TOKİ Erzurum Aziziye konut projesinde toplam 126 konutun hak sahipleri, bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Erzurum Aziziye TOKİ konut kura sonuçları açıklandı.

Editor: Hakan A.
01 Ekim 2018 - 14:30

Sosyal konut üretimini aralıksız sürdüren Toplu Konut İdaresi 2018 hedefleri için çalışmalarına devam ediyor. İdare inşaatı süren çok sayıda projede hak sahiplerini kura çekilişi ile belirliyor. Bu çerçevede Erzurum Aziziye'de yapımı süren 126 konutluk projede kura çekilişi yapıldı. Kura sonuçları açıklandı. 

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 1 Ekim 2018 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yurt genelinde satışa çıkardığı projelerinde kura çekilişleri ile hak sahiplerini belirlemeye devam ediyor. İdare Erzurum'da bugün kura çekilişi düzenledi. Satış başvuruları tamamlanan Erzurum Aziziye konut projesinde kura heyecanı yaşandı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından ERZURUM AZİZİYE ILICA MAH. KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ 374 (336) KONUT, 114 TİCARİ BİRİM kapsamında üretilecek 126 adet 3+1 konutun satışları tamamlanırken, satış aşamasında gelen başvurular sonrasında kura heyecanı yaşandı. Bu sabah yapılan kura çekilişi ile yeni konutların sahipleri belirlenmiş oldu. 

Kura sonuçları belli oldu

Erzurum Aziziye kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapılan kura çekilişi sonuçları açıklandı. Altta verilen linkten kura sonuçlarını görebilirsiniz.

Kura sonuçları için tıklayın