Bahattin Uçar: kentsel dönüşüm projeleri...

Bahattin Uçar: kentsel dönüşüm projeleri hız kazanacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un isminin açıklanması İnşaat ve Gayrimenkul sektörünü sevindirirken, Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uçar'dan önemli açıklamalar geldi.

Bahattin Uçar: kentsel dönüşüm projeleri hız kazanacak
Editor: Hakan A.
10 Temmuz 2018 - 12:41

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile açıklanan yeni Kabine'de yer alan yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum isminin yer alaması inşaat sektöründe olumlu karşılandı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Temmuz 2018 - İstanbul

Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Murat Kurum'un Çevre ve Şehircilik Bakanı olmasına ilişkin düşüncelerini paylaştı.

Öncelikle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesinin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum diyen Uçar, "Kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak görev alan Sayın Murat Kurum, sektörün içinde olan, engin tecrübelere sahip bir kişi. Gayrimenkul sektöründe hızlı karar almak ve uygulamaya geçirebilmek çok önemli. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde çevre ve şehircilik anlamında çok hızlı mesafe kat edeceğimizi düşünüyorum. Özellikle Sayın Bakanımız Murat Kurum ile birlikte ülkemizde daha sağlıklı, planlı ve yaşanılabilir kentler meydana getirmek için kentsel dönüşüm projelerinin daha da hız kazanacağına olan inancım tamdır. Biz de Invest İnşaat olarak başta dönüşüm projeleri olmak üzere yatırımlarımızı tüm hızıyla sürdürerek ülkemizin geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum