Bahattin Uçar Vadikoru ’yu anlattı

Bahattin Uçar Vadikoru 'yu anlattı

Vadikoru projesiyle yeni bir projeyi daha satışa sunun Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Hatice Kolçak'ın sorularını cevapladı.

20 Eylül 2017 - 09:27 - Güncelleme: 20 Eylül 2017 - 14:39

İstanbul Avrupa Yakası'nda hayata geçirilen Invest İnşaat imzalı Vadikoru için düğmeye basıldı. Lansmanı gerçekleştirilen projede daire satışlarına başlandı. Projeyi görücüye çıkaran Invest İnşaat, Vadikoru ayrıntılarını şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar anlattı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Eylül  2017 - İstanbul

Invest İnşaat, Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa'da hayata geçireceği yeni projesinde konut satışlarına lansmanla birlikte başladı. Kentsel dönüşüm projesi olarak yüzde 1 KDV avantajıyla inşaa edilen Vadikoru projesinde ön talep süreci lansmanla tamamlandı. Projede satışlar başladı.

Proje ayrıntılarını anlatan Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, EmlakPencerem mikrofonlarına Hatice Kolçak'a önemli açıklamalarda bulundu. Uçar, Vadikoru hakkında detayları paylaşırken, konut fiyatları, teslim tarihi ve diğer detayları paylaştı.

Bahattin Uçar açıklamasında, "İstanbul’un iş merkezi olarak öne çıkan Maslak’ın komşusu konumundaki Ayazağa bölgesinde, Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu’na yakın bir konumda inşaa ediliyor. 200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirdiğimiz projemizde 3 blokta 242 konut, 2 blok ofiste 84 adet ofis ve 12 birbirinden bağımsız ticari ünite olarak tasarlandı. Vadikoru projesi, konutlarda 8 bin TL, ofislerde ise 3 bin dolar metrekare fiyatlarıyla satışa çıkardık" dedi.

Vadikoru Ayazağa projesi ile alakalı daha detaylı bilgi için Yeni Projeler sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Vadikoru Ayazağa projesi

https://projeler.emlakpencerem.com/vadikoru-ayazaga/projesi/94/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..