Vadikoru görücüye çıktı! Konut satışları başladı

Invest İnşaat yeni projesi Vadikor için düzenlenen lansmanla satışa sundu. Vadikoru konut fiyatları ve ödeme bilgilerine ilişkin detaylar haberimizde.

Vadikoru görücüye çıktı! Konut satışları başladı

Invest İnşaat yeni projesi Vadikor için düzenlenen lansmanla satışa sundu. Vadikoru konut fiyatları ve ödeme bilgilerine ilişkin detaylar haberimizde.

20 Eylül 2017 - 08:40

Invest İnşaat, Ayazağa’da hayata geçireceği yeni projesi Vadikoru’nun satışlarına başladı. Lansmanı yapılan proje 200 milyon lira yatırım bedeli ile sanayi dönüşümü olarak geliştiriliyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Eylül  2017 - İstanbul

Vadikoru tasarım ve mimarisinin yanında bulunduğu alan itibariyle de ayrıcalıklı bir yaşamı sakinlerine sunacak. İçerisinde 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari ünitesiyle görücüye çıkan Vadikoru projesi, konutlarda 8 bin TL, ofislerde ise 3 bin dolar metrekare fiyatıyla satışa sunuldu.
 
Vadikoru’nun tanıtım toplantısına Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Invest İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Uçar, Vadikoru Satış Müdürü Merih Deligöz ve Vadikoru projesinin mimarı ve İki Design Group Kurucu Ortağı Yüksek Mimarı Murat Kader katıldı.Proje hakkında değerlendirmelerde bulunan Bahattin Uçar, bölgeye inandıklarını ve  yeni arsalar satın alarak proje geliştirmeye devam edeceklerini ifade etti.
 
Ulaşım alternatifleriyle ve konumuyla dikkat çeken Vadikoru 20 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Toplam inşaat alanı 85 bin metrekare alan Vadikoru projesinin 47 bin metrekaresi satılabilir alan kalan 38 bin metrekarelik alan ise otopark ve yer altında kalan alanlara ayrıldı. Projede 131 adet 1+1, 75 adet 2+1, 36 adet 3+1 daire bulunuyor. En küçük daire fiyatı 590 bin TL'den başlıyor ve en pahalı daire 1 milyon 900 bin TL'ye satılıyor. Vadikoru'da ticari üvadikoru,konutniteler kiralama yoluyla değerlendirilecek.
 
Yüzde 1 KDV avantajı ile satılan Vadikoru 'da kişiye özel sıfır faiz ile vadelendirme yapılabiliyor. Ayrıca projede anlaşmalı bankalardan kredi kullanılıyorken, lansmana özel peşin ödemede yüzde 5 indirim sağlanıyor.

Vadikoru Ayazağa projesi ile alakalı daha detaylı bilgi için Yeni Projeler sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Vadikoru Ayazağa projesi

https://projeler.emlakpencerem.com/vadikoru-ayazaga/projesi/94/

YORUMLAR

  • 0 Yorum