Reklamı Geç
Vadikoru konut projesi tanıtıldı

Vadikoru konut projesi tanıtıldı

Invest İnşaat, İstanbul Kağıthane bölgesinde hayata geçireceği Vadikoru projesini lansmana özel fiyat avantajı, ayrıcalıklı ödeme planı ve fırsatlarla görücüye çıkardı.

19 Eylül 2017 - 09:14 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 11:43

Konut üreticileri Eylül ayında yeni projeleri için lansmanlar düzenlemeye, yeni projeleri görücüye çıkartmaya devam ediyor. Bu çerçevede Ayazağa’nın dönüşümünde büyük rol üstlenen Invest İnşaat, adikoru projesini görücüye çıkardı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Eylül  2017 - İstanbul

Invest İnşaat, İstanbul Kağıthane bölgesinde yeni projesini basını karşısına çıkardı. Ayazağa'da hayata geçirilen dönüşüm projesi olan Vadikoru basına tanıtıldı. Projede satışlara başladı.

Ön satış döneminde büyük ilgi gören Ayazağa'ya değer katacak yeni konut projesi, Vadikoru konut satışları başladı.

Projede alternatif ödeme seçenkleri, lansmana özel fiyat avantajları yer alıyor. Konut, ofis ve cadde dükkânlarından oluşan Vadikoru, ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralıyor. 242 konut, 84 ofis ve 12 cadde mağazasından oluşan, tüm sosyal donatıların kusursuz bir yaşam alanı oluşturmak için geliştirildiği Vadikoru’da alışveriş caddesi, açık-kapalı otopark ve yeşil alanlar ortak alanları oluşturuyor. 

Vadikoru  projesi çerçevesinde site hayatında sağlan sosyal alan ayrıcalıkları arasında  ise 7/24 güvenlik hizmetleri, sosyal tesislerde hamam, sauna, fitness salonu ve açık yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları kullanıcıya kusursuz bir hayat vadediyor.

Vadikoru projesi nerede, nasıl gidilir?

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:10/A Sarıyer - İstanbul adresinde konumlanan Vadikoru projesi lokasyon olarak pek çok önemli noktaya yakın bir noktada.

Vadikoru projesine ilişkin güncel fiyat listesi, ödeme planı bilgileri ve diğer önemli ayrıntıları birazdan...

Vadikoru Ayazağa projesi ile alakalı daha detaylı bilgi için Yeni Projeler sayfamızdan faydalanabilirsiniz.