Reklamı Geç
Meydan Ardıçlı konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Meydan Ardıçlı konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Meydan Ardıçlı konut projesi Esenyurt bölgesinde Özyurtlar ve Bahaş ortaklığı ile inşa ediliyor. Meydan Ardıçlı konut fiyatları ve ödeme planı bilgileri için tıklayın. meydan Ardıçlı daire seçenekleri, fiyat, fiyat listesi, taksit seçenekleri, vade olanaklarına dair ayrıntılara buradan erişebilirsiniz.

19 Eylül 2017 - 20:07 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:17

Özyurtlar Holding ile Bahaş Holding Esenyurt Meydan Ardıçlı projesi kapsamında güç birliğine gitti. İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri kapsamında Esenyurt bölgesine değer katacak yeni proje Meydan Ardıçlı'dan ev sahibi olmak isteyenler bu habere dikkat! Meydan Ardıçlı güncel kopnut fiyat listesi ve ödeme planı ayrıntıları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Eylül  2017 - İstanbul

Özyurtlar ve Bahaş imzasıyla Esenyurt ilçesinde hayata geçirilecek olan Meydan Ardıçlı projesi reklam filmiyle büyük ilgi görmeye başladı. Bölgenin konut ihtiyacına cevap verecek, Esenyurt'un en işlek Bulvarı üzerinde toplamda Bin 683 adet konut olarak tasarlanan dev projede daire satışlarına başlandı.

Tv'de başlayan yeni reklam filmiyle büyük ilgi gören Meydan Ardıçlı projesinde her aileye uygun büyüklükte daire seçenekleri bulunuyor. Ev sahiplerine özel avantajlı lansman fiyatlarıyla yatırımcının da dikkatini çekmiş durumda. 27 blok olarak planlanan  Meydan Ardıçlı, 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 olmak üzere beş ayrı daire seçenekleriyle her kesim aile için özel daire alternatiflerini barındırıyor.

Meydan Ardıçlı konut fiyatları

Proje lansmanı üzerinden henüz kısa bir süre geçti. Meydan Ardıçlı konut fiyatları ise şimdiden ilgi görüyor. Projeden ev sahibi olacaklar metrekare birim başına 3 bin 500 lira ile 4 bin 200 lira arasında değişen fiyat aralıklarıyla, 2019'da yeni evlerine kavuşabilecekler.

Yeni bir ev alacaklara 60 aya kadar vade

Meydan Ardıçlı projesinde yer alan evler lansmana özel fırsatlarla alıcısına sunuluyor. Meydan Ardıçlı ödeme planı olarak alternatif seçenekler bulunuyor. Projedeki sınırlı sayıda daire için fazladan indirim fırsatı sunulurken, 60 aya kadar şirket bünyesinde vade yapılıyor. Projede, peşin alımlarda ise ekstra yüzde 10 indirim fırsatı var. 15 Ekim’e kadar sürecek olan kampanyada ayrıca kişiye özel ödeme planı da seçeneklerlerden.

Meydan Ardıçlı konut projesiyle ilgili tüm detaylar için Yeni Projeler sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfalardan form doldurarak, proje satış ofisinden müşteri temsilcisinin size bilgi vermesini sağlayabilirsiniz.