50 Emlak Konut projesinde düşük peşinat ve taksitlerle satılık...

50 Emlak Konut projesinde düşük peşinat ve taksitlerle satılık evler

Ev alacaklara kampanyalı 50 Emlak Konut GYO projesinde fırsat... Yatırıma ve oturuma uygun prestijli Emlak Konut projelerinde 600 liradan başlayan minimum taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. İşte Emlak Konut kampanyası ve ayrıntıları.

16 Eylül 2017 - 10:42 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 15:51

Ev sahibi olmak isteyenlerin merakla bekledikleri Emlak Konut GYO'nun başlattığı yüzde 5 peşinatla konut alma fırsatı başladı. Emlak Konut GYO kampanyasından ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunuluyor. Onlarca inşaat firmasına ait markalı konut projelerinde 2019'da taksitlerin başlayacağı kampanyadan sadece yüzde 5 peşinatla ev satın almak mümkün.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Eylül  2017 - İstanbul

2017 konut kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Piyasada uygun şartlarla ev sahibi yapacak olan Emlak Konut kampanyasına  start verildi. 50'ye yakın konut projesinde kampanyalı konut satışlarına başlandı. Konut seferberliğinde 2016 atak yılıydı, 2017 ise yeni seferberlikle 3'üncü dalga kampanya başlamış oldu.

Türkiye'nin en büyük markalı proje üreticisi Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) başta İstanbul olmak üzere, Ankara ve İzmir gibi illerde hayata geçirdiği projelerde kampanya başladı. Konuyla alakalı son dakika bilgileri paylaşan Emlak konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Başlatılan yeni kampanya kapsamında 50 proje dahil edildi. Satışa sunulan en düşük metrekare fiyatı 2 bin 800 lira. Bu kampanya ile ev sahibi olacaklar baştan yüzde 15-20 avantaj sahibi olacaklar. Yatırım düşünenler için de önemli bir fırsat olacak." dedi.

50 Emak Konut projesinde vatandaş düşük peşinatlarla kira öder gibi 2019'da ödemeye başlayacağı taksitlerle yeni evine sahip olabilecek. 

En düşük konut kredisi için 6 bankayla özel anlaşma

Başlayan Emlak Konut kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenler en düşük kredi faizini kullanacak. 0,99 konut kredisi faiz oranıyla anlaşmalı 6 bankadan kredi kullanabilecek.Finansbank, Akbank, İş Bankası, Halkbank, Yapı Kredi ve Vakıf Katılım bankaları ile yapılan anlaşma kapsamında kullanılacak konut kredisi taksitleri Ocak 2019'a ötelenecek.

Sur Yapı 600 TL taksitle ev sahibi yapıyor

Emlak Konut Kampanyasına ilk dahil olan firmalardan olan Sur Yapı konut kampanyasında 600 lira gibi düşük rakamlarla başlayan taksit olanaklarını müşterilerine sunuyor.

Büyükyalı yeni etap satışlarına kampanya ile başladı

İstanbul Zeytinburnu sahilinde hayata geçirilen dev proje Büyükyalı'da kampanya dahilinde olan projeler arasında. Proje kapsamında taksit seçenekleri mevcut.

Tahincioğlu iki projesiyle kampanyaya dahil oldu

Markalı konut üreticileri arasında önemli bir yeri olan Tahincioğlu Nidapark projeleriyle alıcılarına özel fırsatlardan faydalanma imkanı veriyor. Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projeleri çerçevesinde ‘Şimdi Al, Ocak 2019’da Öde’ kampanyası ile mevcut stoklarını müşterilerine sunmaya başladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..