İstanbul’da ayda 600 TL taksitle satılık evler !!! Sur Yapı...

İstanbul'da ayda 600 TL taksitle satılık evler !!! Sur Yapı ''Mutlu Evler Türkiye'' konut kampanyası

Sur Yapı yeni kampanyasını ‘’Mutlu Evler Türkiye’’ diyerek start verdi. İstanbul ve BUrsa projelerinde Sur Yapı 600 TL taksitle ev satışlarına başladı. Satılık evlerin nerelerde olduğunu görmek için emlakpencerem.com haberimizi okumaya devam edin.

08 Eylül 2017 - 09:33 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 00:50

Ayda 600 lira taksitle, kira öder gibi ev sahibi olmak hayal değil! Konut projelerinde markalı segmentte konut üreten ve satan Sur Yapı yeni kampanyasının startını verdi. Sur Yapı projelerinden ev satın alacaklar dikkat! 600 TL gibi düşük taksitlerle yeni eviniz hazır. İşte Sur Yapı yeni konut satış kampanyasının ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 08 Eylül  2017 - İstanbul

Emlak ve gayrimenkul sektöründe Eylül ayı ile başlayan kampanya fırtınasında Sur Yapı elini hızlı tuttu ve kira öder gibi ev sahibi yapacak kampanyasına startı verdi. Başta İstanbul olmak üzere Bursa 'da markalı konut ve ofisler inşa eden Sur Yapı Eylül ayına hızlı girdi. Sur Yapı tarafından hayata geçirilen 11 farklı projede yeni bir kampanya başlatıldı. 

Sur Yapı’nın ‘Mutlu Evler Türkiye’ sloganıyla duyurduğu yeni kampanyası duyuruldu. Geçtğimiz aylarda kampanyalarla konut stoğunu eriten Sur Yapı kampanyalı satışlara devam kararı aldı ve Eylül ayı ile birlikte harektlilik yaşanan gayrimenkul sektöründe yeni kampanyasıyla öne çıktı..

Kampanyadan nasıl faydalanılacak? 

Sur Yapı konut satışlarındaki mevcut stoklarına yönelik başlattığı yenbi kampanyası ile ev sahibi olmak, yatırım yapmak isteyenlere belirtilen 11 projesinde evlerin teslim tarihlerine kadar sadece 600 lira gibi oldukça düşük taksitlerle yeni fırsatlar sunduğu kampanyasına start verdi. “Mutlu Evler Türkiye’’ adı verilen yeni satış  kampanyasıyla Sur Yapı projelerinde yer alan evlerin teslimine kadar sadece 600 TL taksit ve 120 ay vade imkânı ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Kampanyada öncelikle liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor ve indirimli fiyat üzerinden yüzde 15 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Sur Yapı kampanyasında ayrıca ise 120 ay 0,55 vade ile teslime kadar  600 TL’den başlayan taksitlerle ödemeler tahsil ediliyor. Belirlediğiniz projeden satın aldığınız evin bedelinin kalan tutarını ise beş vade farksız ödeme ile kapatılıyor. Taksit sayısını azaltmak isteyenler için 60 ay 0 faiz imkânı da kampanya kapsamında sunuluyor. Ayrıca kampanya kapsamında tamamı peşin ödemelerde ise %10+%15 indirimlerle evinizi daha ucuza satın almanıza imkan tanınıyor.  kampanya dahilinde yer alan bir evin indirimli fiyatı 323 bin TL olan 60 metrekare 1+1 daireye sadece 48 bin TL peşinat ile sahip olunabiliyor.

Sur Yapı tarafından başlatılan yeni konut kampanyası çerçevesinde hangi projelerde kampanya geçerli olacak sorusunun yanıtı ise şöyle; ‘’Mutlu Evler Türkiye’’ kampanyası Ümraniye’de Şehir Konakları, Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Maltepe’de Yeşilmavi, Koşuyolu’nda Excellence, Kâğıthane’de Tempo City, Ispartakule’de Bahçeyaka, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa’da Marka Rezidans konut projeleri için kampanya geçerli olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..