Bakanlık Fikirtepe’de Sahaya iniyor

Bakanlık Fikirtepe'de Sahaya iniyor

Fikirtepe müteahhitleri adına açıklamada bulunan Nazmi DURBAKAYIM, rn`Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Fikirtepe’de açacağı ofis ile kentsel dönüşümün pilot uygulaması Fikirtepe’de daha aktif rol alacak` dedi.

Bakanlık Fikirtepe'de Sahaya iniyor
Editor: Hakan A.
13 Şubat 2018 - 14:58 - Güncelleme: 13 Şubat 2018 - 15:16

İstanbul'un kentsel dönüşüm alanında en sorunlu bölgelerinden biri olan Fikirtepe için Bakanlık devreye giriyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Şubat 2018 - İstanbul

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Fikirtepe’de açacağı ofis ile kentsel dönüşümün pilot uygulaması Fikirtepe’de daha aktif rol alacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı İstanbul İl Müdürlüğü, Fikirtepe’deki çalışmaları daha da hızlandırmak ve sorunların çözümünde interaktif rol almak için bölgede ofis kuracak. Fikirtepe’ye büyük önem veren ve dönüşümün bir an önce tamamlanması için sahaya inme kararı veren bakanlık, bölgede kuracağı ofis ile kat maliklerini ve müteahhitleri dinleyerek sorunları yerinde görecek, dinleyecek ve acil çözümler üretilmesini sağlayacak.

Fikirtepe’de kurulacak ofisin kat malikleri ve müteahhitler arasında güçlü bir köprü olması bekleniyor. Birden fazla müteahhit ile görüşme yapan ve üçte iki oranında çoğunluk sağlayamayan adalarda, yol gösterici ve uzlaşma sağlayıcı rol oynaması bekleniyor.

Fikirtepe Müteahhitleri Adına

Nazmi DURBAKAYIM

YORUMLAR

  • 0 Yorum