Başkentte kar yağışı

Başkentte kar yağışı

Başkent Ankara yeni güne kar yağışıyla uyandı. Şehrin yüksek kesimleri beyaza bürünürken, gün içerisinde kar yağışı olup olmayacağı ise şimdiden merak konusu.

16 Kasım 2016 - 10:02

Kışın gelmesiyle kar yağışları Türkiye genelinde etkisini göstermeye başladı. Bolu'da etkili olan kar yağışı, Ankara'da sabah saatlerinde bazı yüksek yerlerde yaşanan kar yağışı...

Başkentte gece etkili olan kısa süreli kar yağışı, sabah saatlerinde Ankaralıların güne karla uyanmasına neden oldu. Şehrin yüksek kesimleri byeaza bürünürken, gün içerisinde etkili olacak mı sorusu gündeme geldi.

Ankara’da sabah saatlerinde kentin yüksek kesimlerine kar düştü. Bolu Dağı'nın D-100 geçişi ve Düzce'nin yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oluyor...Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada ise birçok şehir için yoğun kar yağışı uyarısı yapıldı.

Başkent ve çevresinde Hava sıcaklığının 7 derece civarında seyrederken Ankara’da, Oran, Keçiören, İncek gibi yüksek semtlerinde kar yağışı etkisini gösterdi.

Bolu'da kar etkisini gösterdi!

TEM otoyolunun Bolu dağı Tüneli kesiminde etkili olan kar yağışı, ulaşımı olumsuz etkiliyor.

TEM otoyolunun Bolu dağı Tüneli kesiminde dün akşam saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışının ardından kar kalınlığı yer yer 8 santimetreye ulaştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..