Reklamı Geç
"Başyapıt Dragos" 70 milyonluk yatırımla İstanbul...

"Başyapıt Dragos" 70 milyonluk yatırımla İstanbul Maltepe'de yükseliyor

Başyazıcı Grubu tarafından İstanbul Maltepe bölgesinde hayata geçirilecek ilk projesi Başyapıt Dragos 70 milyon liralık dev yatırımla yükselecek. Başyapıt Dragos konut fiytaları ödeme planı bilgileri emlakpencerem.com da.

29 Mart 2017 - 10:30 - Güncelleme: 29 Mart 2017 - 13:05

Başyazıcı Grubu tarafından hayata geçirilen İstanbul'daki ilk projesi olarak öne çıkan 'Başyapıt Dragos' için geri sayım başladı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mart 2017 - İstanbul

Başyazıcı Grubu imzası taşıyacak yeni projede yer alan geniş daireleriyle şehrin merkezinde yüksek standartlar sunan ve özlem duyulan mahalle sıcaklığını vaat eden projede ön satışlar başladı. 32 bin metrekare inşaat alanına sahip 'Başyapıt Dragos', yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı ile satışlara başlıyor.

Her detayında konforu garantileyen ‘Başyapıt Dragos’, 25 ve 3 katlı iki bloktan oluşuyor. Hem şehrin merkezinde hem de şehrin stresinden uzak kalan butik projede, dairelerin metrekare fiyatları 6 bin ve 8 bin 500 TL arasında değişiyor.

İstanbul inşaat pazarına yeni projesi Başyapıt Dragos ile giren Başyazıcı Grubu, Başyazıcı Et Ürünleri, Bamen, BYZ Outlet, Mix Kayseri, Almer Hotel, Ommer Hotel, Maba Mağazacılık, Byz Solar markalarıyla ön plana çıkıyor. Özel ve butik bir proje olarak hayata geçireceği 'Başyapıt Dragos'la İstanbul'a da imzasını atıyor.

Ağustos 2018’de teslim edilecek…

Zengin sosyal olanakları, dükkânları ve çocuklar için temalı oyun parkları bulunan ‘Başyapıt Dragos’un, fitness merkezi, yüzme havuzu, 3 katlı otoparkı ile 2018 Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.

150 konut, 8 ticari birime ev sahipliği yapan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Şehrin merkezinde konforlu, geniş ve kullanım odaklı yaşam alanları imkânı sunan
‘Başyapıt Dragos, yatırımcısına ayrıcalıklı imkânlar vaat ediyor. Rezidans yönetimi profesyonel bir yönetim firması tarafından sağlanacak olan Başyapıt Dragos’ta daire büyüklükleri ise 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiyor.

Merkezi konumuyla şehrin içinde bulunan sosyal donatılarıyla sakin ve huzurlu bir yaşam vaat eden Başyapıt Dragos, minibüs caddesine 1 dakika, sahil yoluna 2 dakika, E-5’e 4 dakika, Kartal Adliyesi’ne 3 dakika mesafede yükseliyor.

Proje hakkında daha detaylı bilgi için;

Başyapıt Dragos projesinde konut fiyatları, resimleri, daire planları, güncel diğer tüm bilgilere Proje sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Başyapıt Dragos proje sayfası

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..