Bayim Olur musun Fuarı 12 Ekim 2017’de başlıyor

Bayim Olur musun Fuarı 12 Ekim 2017’de başlıyor

Franchise ve Markalı Bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında buluşturan Bayim Olur musun 2017 Fuarı 12 Ekim’de ziyaretçilere kapılarını açıyor.

10 Ekim 2017 - 13:06

Büyük beğeniyle takip edilen ve her yıl düzenlenen 15. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı için geri syaım başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Ekim 2017 - İstanbul

Bayim Olur musun Franchising Fuarı, bu yıl 15. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Yeni ürün lansmanları, farklı sektörlerden firmaların özel gösterileri ile rengarenk geçecek olan fuarda birbirinden ünlü isimlerde yer alacak. 4 gün sürecek olan fuarda 14 – 15 Ekim tarihlerinde Kebo Diyet Düşmanı markası standında Nuri Alço sevenleriyle buluşacak. Yarışmacı, oyuncu, sunucu Hakan Hatipoğlu, Eşi yarışmacı, oyuncu, sunucu Gizem Hatipoğlu (bekleniyor) ve tanınan bloggerlar çeşitli etkinliklerle sevenleriyle bir araya gelmek için Kebo standını ziyaret edecekler. Tiyatro ve Sinema Sanatçı Ümit Erdim 14 Ekim Cumartesi günü Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi standında hayranlarıyla buluşacak. Asya ile Avrupa’yı bağlayan kültürleri ve insanları birleştiren 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü çiğ köfteden yaparak tanıtmayı amaçlayan Kahta Çiğ köfte 1 ton çiğ köfte ile 3 metre uzunluğunda, 1 metre genişliğinde dünyanın ilk çiğ köfte köprüsünü fuarın ilk günü sergileyecek. Evreka Tea House 13 Ekim Cuma günü Evreka Tea House standında firmanın gıda mühendisi çay uzmanı tarafından dünya çayları üzerine tadım etkinliği yapacağı fuarda çeşitli markalar da ürün tadımı gerçekleştirecek. Girişim Hareketi fuar süresince her gün, 14:00 -15:00 saatleri arasında Girişim Semineri, 15:00-16:00 arasında Girişim Sohbeti, 16:00-17:00 arasında ise Fikir Sunuşları düzenleyecek. JCI İstanbul’un düzenleyeceği JCI İstanbul Enine Boyuna Franchising 3/Yeni franchise girişimler semineri Gökhan Tunalıgil Moderatörlüğünde; Yomumu Frozen Yogurt -Özcan İçli ,Aktaşlar Lezzet Grubu-Tamer Aktaş,3D Mini Selfie-Yiğit Yüceer, Burger Sound-Emir Çil ve Mapaktif Coğrafi Bilgi Sistemleri-Hakan Bağcı’nın konuşmacı olarak katılımıyla 15 Ekim 13.00-14.00 saatleri arasında fuar alanında gerçekleşecektir. Ayrıca fuarda 4 gün boyunca FM Kahvenin Barista akademi yarışması ve workshoplar gerçekleştirilecek.