Bayram kredisi mi lazım?

Kurban Bayramı için özel bayram kredisi hangi bankadan kullanılır? 3 kamu bankası bayram kredisi veriyor mu? İşte bayrama özel kredi isteyenlerin tek tıkla okuyacakları haberin ayrıntıları...

Bayram kredisi mi lazım?
Editör: Hakan A.
22 Temmuz 2020 - 12:44 - Güncelleme: 22 Temmuz 2020 - 12:50
Yaklaşan 2020 yılı Temmuz ayı Kurban Bayramı nedeniyle vatandaşın nakit ihtiyacı için bankalar bayram kredisi vermeye başladı. Pek çok özel banka bayram kredisi dağıtırken, kamu bankaları da müşterilerine özel bayram kredisi vermeye başlamış durumda. Peki en cazip bayram kredisi kullanımı hangi kamu bankasında? İşte bayram kredisi kullanmak isteyenlerin merak ettiği ayrıntılar...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 22 Temmuz 2020 - İstanbul


Bayram tarihi yaklaştıkça vatandaş nakit sıkıntısı yaşamamak adına banka banka ihtiyaç kredisi için başvurularını arttırdı. Türkiye genelinde Temmuz ayı sonu itibariyle Kurban Bayramı nedeniyle tatil ve bayramı rahat geçirme telaşı başlamış durumda. Vatandaşözel ve kamu bankalarına bayram kredisi için başvurularını yapmaya başladı.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank bayram kredisi adı altında ihtiyaç kredisi desteği sunmaya başladı. Kamu bankaları koronavirüs salgını boyunca vatandaşın yanında olurken, özel bankaların sınıfta kalması kredi vermekten, kredi erteleme yapmaktan çekinmesinin yankıları devam ederken, bayram kredisi için bankaların kapısı ise aşındırılmaya devam ediyor.

Bayram kredisi güncel faiz oranları banka ve vadeye göre değişiklik gösterirken, kamu bankası Halkbank başta olmak üzere Ziraat Bankası ile Vakıfbank bu konuda özel bankalarla yarışır durumda.

Vatandaş şimdiden özel ve kamu bankalarından bayram kredisi almak için şube şube dolaşmak yerine bankaların internet siteleri üzerinden ve çıkan haberlerden kredi faiz oranı  ve kredi vade seçeneklerini araştırmayı sürdürüyor. EmlakPencerem.com olarak bir önceki haberimizde başta Ziraat Bankası Bayram Kredisi faiz oranları olmak üzere, Halkbankası Bayram Kredisi faiz oranları ve Vakıfbank Bayram Kredisi güncel kredi faiz oranlarına yer vermiştik. 

Altta verdiğimiz bağlantıdan Vakıfbank, Halkbankası ve Ziraat Bankası tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi (Bayram kredisi) faiz oranlarına ve kullandırılacak kredi miktarı, örnek ödeme tablosu ve diğer önemli bazı ayrıntılara ulaşabilirsiniz.
 

En uygun faizli Bayram kredisi veren banka hangisi? Zirata Bankası, Halkbank, Vakıfbank Bayram kredi faiz oranları

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum