Beştepe'den Bakan Albayrak açıklaması...

Cumhurbaşkanlığı Beştepe Külliyesi'nden öğleden sonra Bakan Albayrak'ın istifası hakkında resmi açıklama yapılacak.

Beştepe'den Bakan Albayrak açıklaması...
Editör: Hakan A.
09 Kasım 2020 - 13:12 - Güncelleme: 09 Kasım 2020 - 22:08
Bakan Berat Albayrak'ın istifa sürecine dair ilk resmi açıklama bekleniyor. Beştepe'den Bakan Albayrak'ın istifası hakkında öğleden sonra açıklama yapacağı gelen bilgiler arasında.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 9 Kasım 2020 - İstanbul


Tüm Türkiye nefesini tuttu, Bakan Albayrak'ın istifasını konuşmaya devam ederken, şu saatlere kadar gelen en resmi açıklama biraz önce Beştepe'den geldi. Cumhurbaşkanlığı kaynakları Bakan Albayrak'ın istifa sürecine ilişkin net bilgileri bugün açıklık getireceği gelen son dakika haberleri arasında. 

BEKLENEN AÇIKLAMA YAPILDI!


Konuyla alakalı Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından verilen bilgiye göre Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa süreciyle ilgili olarak resmi açıklama yapılacak.

Türkiye'de milyonlarca vatandaşın gözü kulağı Ankara'dan Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden gelecek açıklamaya çevrildi. Beştepe'den gelecek açıklama öğleden sonra yapılması bekleniyor.


INSTAGRAM ÜZERİNDEN PAYLAŞTI, TWITTER HESABI KAPALI

Dün akşam saatlerinde instagram hesabı üzerinden yorumlara kjapatılarak yapılan istifa açıklaması ile başlayan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak belirsizliğini sürüyor. Cumhurbaşkanlığı'ndan bu saate kadar gelen net bir açıklama bulunmazken, kulislerde türlü türlü söylentiler dolaşıyor. Bakan Albayrak'ın twitter hesabına hala ulaşılamıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum