Beykoz'da Çavuşbaşı hakkında flaş gelişme

İstanbul'da Beykoz Çavuşbaşı bölgesi ile alakalı Bakanlık'tan son dakika kritik gelişme.

Beykoz'da Çavuşbaşı hakkında flaş gelişme
Editör: Hakan A.
06 Ocak 2021 - 09:14 - Güncelleme: 06 Ocak 2021 - 17:27
Beykoz Çavuşbaşı'nda oturanları yakından ilgilendiren gelişmeyi Bakanlık duyurdu. İstanbul'un önemli ilçelerinden Beykoz Çavuşbaşı ile alakalı yeni bir karar bugün Resmi Gazete'de yayınlanarak resmen yürürlüğe girdi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 6 Ocak 2021 - İstanbul 


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İstanbul'un en yeşil ilçelerinden biri olan Beykoz ilçesi Çavuşbaşı Mahallesi ile alakalı önemli bir gelişmeyi paylaştı. İlgili resmi karar bugün Resmi Gazete'de ilan edilerek resmen yürürlüğe girmiş oldu. İşte Beykoz Çavuşbaşı için alınan son dakika kararı...

–– İstanbul İli, Beykoz İlçesi Sınırları İçerisinde Bulunan Beykoz (İstanbul Kuzey Kesimi Karadeniz Kuşağı) Çavuşbaşı ve Görele Mahalleleri Etabı Doğal Sit Alanının Koruma Statüsünün Yeniden Değerlendirilmesi Sonucunda, Sınır ve Koordinatları Gösterilen Alanların Kesin Korunacak Hassas Alan Olarak Tescil ve İlan Edilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3372)


6 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan İstanubl ili, Beykoz ilçesi, Çavuşbaşı bölgesi hakkında çıkan kararın ayrıntılarını buradan öğrenebilirsiniz.

istanbul beykoz çavuşbaşı resmi gazete 6 ocak kararı
İSTANBUL SİLİVRİ'DE ÇOK SAYIDA GAYRİMENKUL KAMULAŞTIRMASI


İstanbul'un bir diğer ucunda yer alan Silivri ilçesinde çok sayıda gayrimenkul için kamulaştırma kararı verildi. Günün önemli emlak haberlerinden biri olan Silivri kamulaştırma haberinin detaylarını altta verilen diğer haberlerden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Silivri'de onlarca parselde dev kamulaştırma 


YORUMLAR

  • 0 Yorum