Beykoz’da tüyler ürperten korkunç trafik kazası: Kafası koptu!

Beykoz'da tüyler ürperten korkunç trafik kazası: Kafası koptu!

İstanbul Beykoz'da Riva yolu üzerinde yaşanan korkunç trafik kazası duyanların tüylerini ürpertirken, araç içinde bulunan İzzet Aptioğlu ve amca oğlu Adnan Aptioğlu hayatını feci biçimde kaybetti, bir kişi ise yaralandı. Yaana korkunç kaza sonucunda Kazada Aptioğlu'nun kafasının koptuğu anlaşıldı. İşte kaza ile ilgili son dakika gelişmeleri.

22 Ağustos 2017 - 09:26

İstanbul'da Beykoz-Riva yolu üzerinde dün gece yaşanan korkunç kazanın detayları netleşmeye başladı. Feci trafik kazasında tüyler ürperten manzara görenleri şoke etti. Yaşanan feci trafik kazasına yine bir hafriyat kamyonunun neden olması bir kez daha ilgiyi yük taşıyan bu kamyonlara çevirdi.

İstanbul'un trafik kazalarında korkutan tabloya dün bir yenisi eklendi. Beykoz-Riva yolu üzerinde bir otomobil ile hafriyat kamyonunun karıştığı trafik kazasında otomobil içindeki İzzet Aptioğlu ve amcasının oğlu Adnan Aptioğlu hayatını kaybettiği belirlendi. Yaşanan korkunç kazada bir kişin de yaralandığı kaydedildi.

Yaşanan feci trafik kazası sonrasında olayın ihbarı ile olay yerine çok sayıda itfaiye polis ve ambulans ekibi sevk edildiği öğprenilirken, korkunç kazada Aptioğlu'nun kafasının koptuğu ortaya çıktı. Korkunç olay sonrası kamyon sürücüsü gözaltına alınarak emniyete götürüldüğü gelen son dakika bilgileri arasında.

Kaza nedeniyle Riva yolunda trafik yaklaşık 1saat kapalı kaldı. Kazalı kamyonun yol kenarına yanaştırılmasının ardından trafik kontrollü bir şekilde sağlandı. Olay yeri inceleme ekipleri ve savcı kazayla ilgili inceleme yaptı. Cesetler incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

KAZADA KOPAN KAFAYI VATANDAŞLAR VE KURTARMA EKİPLERİ ARADILAR

Kaza ile korkunç manzaranın ortaya çıkması sonrasında bu kez tüyleri ürperten bir görüntü olay yerinde yaşandı. Feci kaza sonucunda yaşamını yitiren bir kişinin kafası, koptuğu için yol kenarındaki ağaçlık alanda itfaiye erleri ve sürücüler tarafından aranması kazanın dehşetini bir kez daha gözler önüne serdi. Ancak daha sonra kafanın parçalanmış halde olduğu için bulunamadığı belirlendi.

Neredeyse her hafta yaşanan hafriyat kamyonu kazalarına Beykoz'da bir yenisi daha eklendi. Geçen hafta bir mikser kamyonunun Göztepe'de şehrin en işlek yerlerinden birinde üst geçitten aşağı uçarak bir başka aracın üzerine düşmesi ile başlayan inşaat kamyonları için sürdürülen denetimler devam ederken, korkunç bir kaza haberi daha haber merkezlerine düştü. 

Son dönemde özellikle inşaat işlerinde çalışan hafriyat kamyonları ve mikserlerin karıştığı kazalar sonucunda vatandaşların da tepkileri bu araçların daha sıkı denetimlere tabi tutulmasında. Sıkı kontrolllerin yapılarak bu araçların gerek güvenlik gerekse kaçak döküm yapmalarının önüne geçilmesi yönünde.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne ilişkin diğer günün önemli haberlerine alttaki bağlantılarla erişebilirsiniz.