Reklamı Geç
Bodrum’da sabaha karşı 4.3 büyüklüğünde korkutan depremler!...

Bodrum'da sabaha karşı 4.3 büyüklüğünde korkutan depremler! Bodrum Son depremler

Bodrum'da tatil yapanlar yaşanan son depremlerle korkuya kapıldı. Sabaha karşı. 4.3 büyüklüğünde yaşanan deprem sonrasında, merkez üssü Gökova Körfezi olan ve Bodrum'da yine hissedilen 3.3 şiddetinde başka bir deprem daha oldu. Bodrum depremi ve son dakika gelişmeleri diğer günün deprem haberleri ve Bodrum'da son durum bilgileri emlakpencerem.com da

08 Ağustos 2017 - 07:01

Bodrum sallanmaya devam ederken, 4'ün üzerinde yaşanan son depremler tatilcileri korkutuyor.  Bodrum'da bu sabaha karşı meydana gelen 2 farklı deprem korku ve paniğe neden oldu. Panik ve korkunun yaşandığı Bodrum'dan son durum bilgileri gelmeye devam ederken, Emlak Pencerem muhabirinin edindiği bilgiye göre ilk deprem sonrası art arda çok sayıda artçı sarsıntı yaşandığı bildirildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Ağustos 2017 - İstanbul

Günün son dakika deprem haberi Bodrum'dan geldi. Bodrum'da bu sabaha karşı iki büyük deprem yaşandı. Depremlerin ilki 04:46 sıralarına meydana geldi ve 4.3 şiddetinde hissedilirken, ikinci deprem ise 05:02 sıralarında 3.3 olarak ölçüldü. BU depremler sonrası onlarca artçı sarsıntı olmaya devam ettiği gelen bilgiler arasında. Aynı saatlerde Ege Denizi'nde de 3.5 şiddetinde ayrı bir deprem meydana geldiği kaydedildi.

Emlak Pencerem muhabirinin edndiği son dakika deprem haberleri bilgisine göre; Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre  sabah saat 04:44 sıralarında merkez üssü Akkdeniz, Gökova Körfezi olan 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Bu depremden 30 dakika sonra saat 05:02 sıralarında ise 3.3 büyüklüğünde yeni bir deprem yaşandığı kaydedildi. Yaşanan bu büyük depremlerin Bodrum'dan ve çevresinden hissedildiği, depremlerin yerin yaklaşık 7.8 kilometre kadar derinlerde meydana geldiği kaydedildi.

Bodrum ve çevresinde dünden bu yana 50'den fazla artçı deprem olmaya devam ederken, ara ara 4'ün üzerinde yaşanan depremler de tatilcileri korkutuyor.

İşte kaydedilen günün son depremleri;

bodrum son depremler