BTTUSDT diplerde! BitTorrent için çıkış ne zaman başlıyor? 11 Nisan Pazar 3 farklı grafik ve BTT coin analizi

BTTUSDT grafik ve analizleri 3 farklı şekilde haberde yer verilmektedir. BitTorrent (BTT) coin için çıkış formasyonu mu, sinyaller ne yönde? BTT coin 11 Nisan Pazar günü 3 yen grafik analizi sizi bekliyor.

BTTUSDT diplerde! BitTorrent için çıkış ne zaman başlıyor? 11 Nisan Pazar 3 farklı grafik ve BTT coin analizi
Editör: Hakan A.
11 Nisan 2021 - 10:18 - Güncelleme: 11 Nisan 2021 - 16:58
BTTUSDT son 5 günlük süreçte düştükçe düşmeye devam eden coin listesinde alt bölgelerde gezinmeye devam ediyor. 11 Nisan yapılan son grafik analizler ise daha olumlu. Binlerce BTT coin yatırımcısı karar kara düşünürken, ilk çıkış sinyalleri gelmeye başladı. Pazar günü grafikler gözlemlenecek. Peki BTTUSDT yeni hedef kaç dolar olacak? Yükseliş ne zaman başlayacak? BTTUSDT analizi için haberimizde 3 farklı grafik ve yorum kullandık. 

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 11 Nisan 2021 - İstanbul


BitTorrent (BTT) coin için kabus gibi geçen Cumartesi sonrasında gözler Pazar günü yapacağı hareketlkere çevrilmiş durumda. BTTUSDT için 3 farklı grafik ve analizini sizler için haberimizde yer verdik. Yapılan analizlerde kısa vadeli BTTUSDT için çıkış ve yükselişlerden bahsediliyor. 

Kripto paralarda bazı alt coinler için sancılı günler devam ediyor. BTTUSDT tarafında 5 gündür düşmeye devam eden BTT coin için yeni grafikler yayımlandı. Milyonlarca BTTUSDT yatırımcısı için gelecek günler ne gösteriyor? Çıkış mı, düşüş mü? İşte 11 Nisan tarihli en yeni, en son grafik analizleri...

 

BitTorrent (BTT) yükselişi başladı mı? BTT coin ne zaman yükselişe geçecek? 11 Nisan videolu analizi

DOGEUSDT %30 değer kazandı! Dogecoin 11 Nisan grafik analizi, yükseliş ne kadar sürecek?

BNBUSDT gerileyecek mi? Yeni hedef Binace (BNB) coin için grafik ve Pazar analizi 


BTT treni kalkıyor mu? (emirsirinoglu)

Grafikte gösterdiğim gibi golden pocket bölgesinde ve bir alım fırsatı sunuyor olabilir. formasyon çalışırsa BTT yeni bir zirve yapacak. Yatırım tavsiyesi değildir.

BTT treni kalkıyor mu? (emirsirinoglu) BTTUSDT grafik analiz yorum 12 nisan Pazar


BitTorrent (BTT) 4 Saatlikte Düşeni Kırdı Ama... (jesusscryptos)

Günlük grafikteki gibi 4 saatlikte de azaldığı görülen hacim BTT için oldukça tehlikeli görünüyor. Yeşil bölge altındaki mum kapanışında stop olunabilir. Hacimsizlik BTC'nin hareketleriyle BTT'yi çok kötü etkileyebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

BitTorrent (BTT) 4 Saatlikte Düşeni Kırdı Ama... (jesusscryptos) BTTUSDT 11 nisan pazar grafik analizi


BTT GÜMBÜR GÜMBÜR YTD FORMASYON İÇİNDE FORMASYON (eminsword)

Merhaba arkadaşlar öncelikle yatırım tavsiyesi değildir, Ben BURALARI DEĞERLENDİRDİM öncelikle daralan üçgen formasyonu var formasyon tamamlandığında ise çanak formasyonu oluşuyor oradan da kısa vade bi artış olacak gibi sonrasında BitTorent yani BTT 12 nisanda yeni borsada listeleniyor yani ben çıkmıyımda kim çıksın diyor :) Kısa vade hedefim görselde dir 0.020000 usd hayırlı olsun...

BTT GÜMBÜR GÜMBÜR YTD FORMASYON İÇİNDE FORMASYON (eminsword) BTTUSDT grafik yorum pazar


Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 11 Nisan 2021 Pazar günü BitTorrent (BTT) coin BTTUSDT için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum