Burak Kutluğ, Ağaoğlu Grubunun yeni CEO'su oldu

Ağaoğlu Şirketler Grubu’na 2015 yılında İş Geliştirme Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak katılan Burak Kutluğ, grubumun yeni CEO’su oldu.

Burak Kutluğ, Ağaoğlu Grubunun yeni CEO'su oldu
Editör: Hakan A.
24 Aralık 2019 - 12:14 - Güncelleme: 24 Aralık 2019 - 12:24

İnşaat sektöründe önemli projelere imza atan Ağaoğlu Grubu'nda görev değişimi yaşanıyor. Burak Kutluğ, Ağaoğlu CEO'su olarak atandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 24 Aralık 2019 - İstanbul


Ağaoğlu Şirketler Grubu'nda CEO değişimi yaşanıyor. 2015 yılında şirkette çalışmaya başlayan Burak Kutluğ ismi Ağaoğlu CEO'su olarak atandı.

Ağaoğlu Grup Şirketleri arasında, Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri A.Ş., Ağaoğlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş, Ağaoğlu Cadde İnşaat A.Ş, Ağaoğlu Concept Gayrimenkul İnşaat A.Ş., Üçgen Seferihisar Rüzgar Enerjisi Elektrik Üretim A.Ş., Marmarares Elektrik Üretim A.Ş., Bakır Enerji Elektrik Üretim A.Ş., Tatlıpınar Enerji Üretim A.Ş., Baytemiz Enerji Elektrik Üretim İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., GA Elektrik Enerjisi Üretim Satış Sanayi ve Ticaret A.Ş., Durusu Enerji Üretim A.Ş., Yedisu Enerji Üretim A.Ş., Aydınlık Enerji Üretim A.Ş., Optimum Energy Georgia LLC, Ağaoğlu Enerji Üretim A.Ş., Ağaoğlu Enerji Toptan Satış A.Ş, Deryalar Elektrik, Ekinli Elektrik Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş., Optimum Enerji, A Maden Madencilik Sanayi A.Ş., Uludağ Tur. Uludağ Turizm ve Ticaret A.Ş., My City Hotel, My Mountain Uludağ, Kuşaklıkaya Turizm İşletmeleri ve Ticaret A.Ş.,  Ağaoğlu Turizm ve İnşaat A.Ş. ve My Club gibi şirketler bulunuyor.

 Ağaoğlu Grubu CEO'su Burak Kutluğ kimdir?


Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum