Bursa'da Carrefoursa ile Palm City AVM yönetimleri el değiştirdi

Bursa'nın iki önemli alışveriş merkezi yönetimi el değiştirdi. Carrefoursa Bursa Alışveriş merkezi ile Palm City AVM yönetimleri artık o şirketin oldu.

Bursa'da Carrefoursa ile Palm City AVM yönetimleri el değiştirdi
Editör: Hakan A.
28 Eylül 2020 - 14:50 - Güncelleme: 28 Eylül 2020 - 14:53
Bursa ilinde önemli alışveriş merkezleri arasında yer alan Carrefoursa Bursa AVM ile Palm City yönetimi JLL'e geçti.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 28 Eylül 2020 - İstanbul


CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi ve Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nin Yönetimi Artık JLL Türkiye’de…

Bursalılar için konforlu ve keyifli alışveriş fırsatı sunan CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi ve Mersin’in sevilen alışveriş merkezleri arasında yer alan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nin kiralama ve yönetimi artık JLL Türkiye tarafından yürütülecek.

Dünyanın dört bir yanında insanların hedeflerine ulaşabilecekleri yatırım fırsatları ve çalışma alanları yaratan JLL, Türkiye’deki yatırımlarına iki alışveriş merkezini daha ekledi. CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi ve Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nin tüm kiralama ve yönetim faaliyetlerini yürüteceği JLL Türkiye, ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler vermektedir.

COVID- 19 Sonrası AVM Yeniden Açılış Stratejileri ile ilgili hazırladığı raporla sektöre yön veren JLL Türkiye, devraldığı yeni alışveriş merkezlerinde de tüm hijyen standartlarını göz önünde bulundurarak misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum