Reklamı Geç
Büyükyalı İstanbul’da iki yeni etap evler erken satışa...

Büyükyalı İstanbul'da iki yeni etap evler erken satışa sunuldu

Büyükyalı İstanbul’da, gösterilen yoğun ilgi üzerine, Denizkapı ve Bahçekapı etaplarında yer alan iki ayrı blokta bulunan toplam 142 ünite, planlanandan çok daha erken satışa sunuldu.

25 Şubat 2017 - 11:44

Emlak Konut güvencesiyle, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat, İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda, dünya standartlarında bir “yeni şehircilik” projesini, Büyükyalı İstanbul'un iki yeni etap evleri satışa çıktı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Şubat 2017 - İstanbul

Denizkapı etabındaki dairelerin tamamı ve yemyeşil iç bahçelere bakan Bahçekapı etabının dış cephesindeki daireler, sahip oldukları deniz manzarasıyla Marmara Denizi’nin ve Tarihi Yarımada’nın tüm renklerini sakinlerine sunarken, geniş teraslarıyla deniz ve bahçe keyfini bir arada yaşatıyor. Yoğun ilgi üzerine, erken satışa açılan bloklarda 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunurken; devam eden Emlak Konut kampanyası kapsamında, 4+1 dairelerde %1 KDV avantajı da bulunuyor.

Yeni blokların satışa çıkarılmasıyla ilgili görüşlerini paylaşan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Büyükyalı’ya gösterilen yoğun ilgi devam ediyor. Bu ilgiye paralel, yeni bloklarımızı, planladığımız tarihten çok daha önce satışa sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Özellikle 4+1 ve teraslı dairelerimizin gördüğü yoğun talebi karşılayabilmek için yeni üniteleri satışa sunmaya karar verdik. Büyükyalı’da yatırım yapmak için ciddi avantajların sunulduğu bu dönemde, yatırımcıların yeni bloklarımıza büyük ilgi göstereceğinden eminiz.” dedi.

Son gün 31 Mart

Net metrekare değeriyle markalı lüks konut kategorisinde kârlı bir proje olarak öne çıkan Büyükyalı’da, Emlak Konut kampanyası kapsamında, 5 yıl vade farksız, 10 yıla 0,45 ve 20 yıla 0,79 vade farkıyla yatırım yapma fırsatı sunuluyor. Fiyatları ilk günden bu yana Türk Lirası olarak belirlenen Büyükyalı, döviz artışından etkilenmeden satın alma avantajı sağlıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..