Büyükyalı İstanbul yeni kampanya ile Gün Kapısı’nı açtı

Büyükyalı İstanbul yeni kampanya ile Gün Kapısı'nı açtı

Emlak Konut GYO iş birliğiyle Kazlıçeşme sahilinde Avrasya Tüneli çıkışında inşa edilen Büykyalı İstanbul projesinde Gün Kapı etabında yer alan evler ayrıcalıklı fiyatlarla satışa çıktı. Büyükyalı projesi konut fiyatları ve diğer ayrıntılar için tıklayın.

13 Mayıs 2017 - 13:28 - Güncelleme: 13 Mayıs 2017 - 13:32

Özak GYO - Ziylan Grup - Yenigün İnşaat ortaklığı tarafından, Emlak Konut güvencesiyle hızla yükselen "Büyükyalı İstanbul", Kazlıçeşme sahil yolu üzerinde, Avrasya Tüneli’ne en yakın lüks yaşam merkezi olarak dikkatleri üzerine çekerken, yeni etap Gün Kapısı'nın satışlarına başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mayıs 2017 - İstanbul

Gerek konumu, gerek yaşam konsepti ile ihtişamlı bir yaşamın kapılarını aralayan Büyükyalı İstanbul projesinde yeni etap satışlarına başlandı.

Daha fazla bilgi için tıklayın

Büyükyalı İstanbul projesi yeni etap dairelerin satışa sonulduğu Gün Kapısı'nda avantajlı fiyatlarla satışlarını sürdürüyor. Emlak Konut güvencesi ve en çok konut satışının gerçekleştiği Büyükyalı İstanbul Gün Kapısı kampanya ile açıldı. Büyükyalı İstanbul’un 1+1 ve 2+1 evlerden oluşan ‘Gün Kapı’ etabı kapsamında satışa çıkan konutlar için yüzde 8 ek indirim söz konusu. Konut fiyatlarının 746 bin liradan başlangıç gösterdiği Büyükyalı İstanbul Gün Kapı etabından ev sahibi olmak isteyenler indirimin mevcut ödeme koşullarına ek olduuğu kaydedildi.

Yatırımcı ve ev sahibi olmak isteyenin şimdiden büyük ilgi gösterdiği Gün Kapı etabında büyüklükleri 55 metrekare ile 135 metrekare olan evler satışa sunuldu.

Büyükyalı Gün Kapı etabı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..