By Olkan Güneş imzalı Vadişehir Cadde Dükkanları ihalesinde...

By Olkan Güneş imzalı Vadişehir Cadde Dükkanları ihalesinde yüzde 70'lik başarı

Gayrimenkul sektöründe ihale dönemini açan By Olkan Güneş tarafından gerçekleştirilen Vadişehir Cadde Dükkanları ihalesi kapsamında dükkanların satışlarına büyük ilgi vardı.

25 Eylül 2017 - 07:47

By Olkan Güneş imzalı Vadişehir Cadde Dükkanları ihalesi'nde yüzde 70'lik dilimin satışı tamamlanırken, ihalede satılamayan dükkkanlara yeni tekifler açıktan yapılabilecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Eylül  2017 - İstanbul

Başakşehir’in iddialı projesi Vadişehir’in Cadde Dükkanlarının İhalesi geniş katılımla, büyük bir başarı ile yapılırken, uygun fiyatla satışları gerçekleştirilen dükkanlar için ilgi büyüktü.

Mimarisiyle, konforuyla, manzarasıyla, çok özel ayrıcalıklarıyla öne çıkan Vadişehir'in; sınırlı sayıda üretilen Cadde Dükkanları; hemen teslim hemen tapu imkanları ile 48 ay vade farksız ve alternatifli ödeme seçenekleri ile %70 i satıldı.

Ünlü müzayedeci By Olkan Güneş tarafından yönetilen Vadişehir Cadde dükkanları ihalesinde; 20 adet Cadde dükkan ihaleye çıkarıldı. Toplam 14 dükkan için 26.851.000 tutarında teklif alındı, teslimleri Eylül ayı sonunda yapılması planlanan Vadişehirin Cadde dükkanlarında kalan 6 dükkan için teklifler alınacağı gelen son dakika haberleri arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..