Emlak Konut kampanyası ile Batışehir’de kira öder gibi...

Emlak Konut kampanyası ile Batışehir'de kira öder gibi satılık evler

Emlak Konut GYO kampanyasına dahil Olan Ege Yapı, Batışehir projesinde ev sahibi olmak isteyenlere kira öder gibi bir kampanya hazırladı.

23 Eylül 2017 - 09:40

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan "Şimdi al 2019'da öde" konut kampanyası çerçevesinde firmalar bir bir kampanyalarını açıklamaya devam ediyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Eylül  2017 - İstanbul

Makalı konut üreticisi Ege Yapı, Emlak Konut Kampanyasına dahil oldu. Ege Yapı, Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirdiği İstanbul’un marka projesi Batışehir’de muhteşem bir kampanya ilşe ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Ege Yapı bu kampanya kapsamında hiç peşinatsız veya taksitleri 2019’da ödemeye başlayarak hemen teslim ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, yaşamın başladığı prestij projesi Batışehir’de, herkesin hayal ettiği eve sahip olabilmesi için önemli bir kampanya başlattı.

108.000 m² peyzaj alanının ve 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar daire seçenekleri olan; A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran uluslararası ödüllü projesi Batışehir’de, hiç peşinat ödemeden sadece 2.240 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi veya taksitleri 2019’da ödemeye başlayarak ev sahibi olmanın yolunu açıyor. Bu eşsiz projede yerini almak isteyenler, hayallerindeki daireyi seçtikten sonra dilerse tapusu ile evlerini teslim alabiliyor.

Dört Dörtlük Bir Hayat

Kendi semtine adını veren İstanbul’un marka projesi Batışehir’de, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz dünyaca ünlü otellerden alışveriş caddesine, yepyeni lezzetler tadabileceğiniz restoranlardan, çocuklarınızı güvenle gönderebileceğiniz özel bir okula kadar pek çok ayrıcalık sizi bekliyor. 3 adet sosyal tesis, 6 adet açık / kapalı yüzme havuzu, 1.500 m² çocuk oyun alanı, basketbol sahası, tenis kortu, halı sah, bisiklet yolları, alışveriş caddesi bu ayrıcalıklardan sadece bazıları. 108.000 m² peyzaj alanı olan Batışehir’de, ev sahibi olanlar sadece bir eve değil, yaşamaya değer keyiflerle dolu koca bir şehre de sahip oluyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..