Seba Gacemer, Sinpaş Gökorman projesinin detaylarını anlattı

Seba Gacemer, Sinpaş Gökorman projesinin detaylarını anlattı

İstanbul Anadolu Yakası'nda Ümraniye'de yeni projesini satışa sunan sinpaş, Gökorman projesinde konut satışlarına başladı. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Hatice Kolçak'a Gökorman projesinin ayrıntılarını anlattı.

23 Eylül 2017 - 07:42 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 00:26

Gökorman projesinde ön talep dönemini tamamlayan Sinpaş GYO, projenin lansmanını gerçekleştirdi. Sinpaş Gökorman projesi 359 Bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Eylül  2017 - İstanbul

Sinpaş GYO 2017 yatırımları kapsamında konut üretimine devam ederken, yeni projeler art arda gelmeye başladı. Sinpaş Gökorman projesini lansmanla görücüye çıkaran Sinpşa, bölgeye değer katacak yeni bir projeyi daha satışa çıkarmış oldu.

Gökorman projesini Hatice Kolçak'a anlatan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Gittiğimiz her yere değer katacak tasarımlarla yapılar inşa ediyoruz" dedi.

Gacemer, "Tecrübeli ve hakim olduğumuz, her defasında her projede çitayı yükselttiğimiz değerli bir lokasyon. Gökorman projesinde yeşil ve manzarayı yaşarken yapılacak olan tasarıma çok dikkat ettik. Proje mimarisinde çok özel bir iş çıkartıldı. Bu bölge bizim müşterilerimizle dolu ve herkes bir arkadaşını bir tanıdığını getirdi. Bu camia bizi yine ziyaret ederek ön talep döneminde ciddi bir talep aldık. 6 Bin Lira-8 Bin lira aralığında metrekare birim fiyatlarıyla satışa lansmana özel olarak çıkardık. Güzel bir performans geçirdilk. Bize ilk teveccüh gösterenler lansman döneminde ödüllendirilir. Sinpaş GYO yıllardır ağırlıklı İstanbul'da faaliyet gösteriyor. Gittiği her yerde farklı bir konsept, yenilik ve yeni tasarımlarla bölgeye değer katmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..