Sinpaş GYO'dan Çekmeköy'e GÖKORMAN

Sinpaş GYO Ümraniye'de Şile otobanı üzerinde inşa edeceği Gökorman projesini satışa sundu. Gökorman konut projesinda daire fiyatları, ödeme planı bilgileri belli oldu. Sinpaş Gökorman projesinin detayları için tıklayın.

Editor: Hakan A.
23 Eylül 2017 - 00:01 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:08

Sinpaş GYO yeni koseptiyle İstanbul Anadolu Yakası'ndaki yeni projesi Gökorman'ı satışa çıkardı. Sinpaş Gökorman projesinde satışa sunulan konutların fiyatları 359 Bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Eylül  2017 - İstanbul

Çekmeköy- Sancaktepe bölgesinin deneyimli ismi Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) 330 milyon lira yatırım bedeli yeni projesi GÖKORMAN'ı hayata geçiriyor. Satışlarına başlanan proje 11 bin 200 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. 2 bloktan oluşan Gökorman'da 420 daire bulunuyor. Yüzde 70'i 100 metrekarenin üzerinde olan daireler aileler için daha çok büyük tasarlanmış durumda.
 
Gökorman projesinde daire fiyatları 6.000-8.000 TL/metrekare fiyatından satılıyor. Lansmana özel indirimlerin yapıldığı projede metrekare fiyatları 4.800 liraya kadar indirim sağlanıyor. Banka kredisinin kullanıldığı Gökorman'da lansmana özel yüzde 10 indirim, peşin ödemede yüzde 20 indirim veya 60 ay sıfır faiz ile vadelendirme şirket bünyesinde yapılıyor.
 
Basın toplantısında konuşan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Projenin en önemli özelliği 33 ve 27 katlı 2 blokta dikey mimarinin kullanılması oldu. Her dairenin balkonu ya da terası var. Binanın yüzeyinde kullanılan dikey  orman daire sakinlerine doğa içinde yaşamalarını sağlıyor." dedi. 
 
Seba Gacemer sektörün kendileri için bu yıl istedikleri gibi geçtiğini ve satışlarda hadeflenen rakamlara ulaşıldığını ifade etti. Gacemer, Sinpaş GYO olarak yıl sonuna kadar İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bursa, Marmaris gibi Anadolu'da yeni projelerin hayata geçeceğini açıkladı.
 
Sinpaş GYO Satış ve Pazarlama Direktörü Tuba Köse, Gökorman'ın yeşili gökyüzüyle buluşturduğunu özgün mimarisi ve ödeme avantajıyla beklenen talebi aldıklarını ifade etti. Tuba Köse,projede Şeffaf Odalar ile manzaranın tadının 4 mevsim çıkarılacağını belirtti.
 
Gökorman, cephesinde 200 ağaç ve 2000'den fazla peysaj bitkisi ile 4 tona yakın karbonu oksijene dönüştürecek.Proje Çekmeköy'de ulaşım alternatifleriyle ve Şile otobanına olan cephesiyle dikkat çekiyor. Çekmeköy orman manzarasına hakim konumda olan Gökorman'da yaşam 2019 yılı Kasım ayında başlayacak.