Tuğba Köse, Sinpaş Gökorman konut fiyatları açıkladı

Tuğba Köse, Sinpaş Gökorman konut fiyatları açıkladı

Sinpaş GYO'nun Gökorman projesinde başlayan satışlar sonrasında en çok merak edilen konut fiyatları, ödeme planı bilgileri. Tuğba Köse, Gökorman projesi hakkında tüm ayrıntıları Hatice Kolçak'a anlattı.

23 Eylül 2017 - 07:27 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 00:27

Eylül ayı ile birlikte konut sektöründe yaşanan hareketliliğe Sinpaş GYO'nun yeni projesi Gökorman'da eklendi. Şirket Ümraniye'de inşa edilecek Gökorman projesinin satışlarına başladı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Eylül  2017 - İstanbul

Sinpaş GYO İstanbul'da Ümraniye, Şile otobanı üzerinde ormana komşu yeni, bir projenin satışına başladı. Gökorman projesi düzenlenen lansman ile tanıtılırken, projede konut fiyatları ve ödeme planı bilgileri şimdiden en fazla merak edilenlerden.

Ümraniye-Çekmeköy aksı üzerinde Şile Otabanı yanıbaşında, pek çok önemli hastane ve AVM'ye yakın bir konumda hayata geçirilen Gökorman konut projesi ön talep döneminde müşterilerinden büyük ilgi gördüğünü söyleyen, Sinpaş GYO Satış ve Satış Sonrası Koordinatörü Tuğba Köse, EmlakPencerem.com mikrofonlarına konuştu. Hatice Kolçak'ın sorularını yanıtladı.

Köse,"33 Katlı dikey ağaçlandırma ile yeşilin her tonunu gökyüzüne taşıyacak olan tasarımda kusursuz olan bir proje. Sadece evin içerisinde değil dışarısında da muhteşem bir manzaraya günaydın diyeceksiniz. 27 ve 33 katlı Gökorman 2 blok üzerinde 420 adet konuttan oluşuyor.  Büyük aile müşterilerimize hitap edecek bir daire tasarımları yapıldı. Gökorman konut fiyatları ise metrekare birim fiyatı olarak 6 bin ve 8 bin TL bandında satışa çıkan projede 359 Bin TL ila 1 Milyon 850 bin TL'ye kadar çıkıyor. Lansmana özel konutların yüzde 10 indirimi bulunuyor" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..