ÇamlıYaka Konakları Çekmeköy projesi satışa çıktı

Ege Yapı, İstanbul Çekmeköy'de yeni projesini bu sabah satışa sundu. Ege Yapı ÇamlıYaka Konakları Çekmeköy konut fiyatları, ödeme bilgileri ve diğer önemli bilgileri.

ÇamlıYaka Konakları Çekmeköy projesi satışa çıktı
Editör: Hakan A.
27 Eylül 2018 - 12:04
Ege Yapı, Çekmeköy'de yeni projesini tanıttı. ÇamlıYaka Konakları metrekaresi 12 Bin Lira'dan satışa çıkarıldı. ÇamlıYaka Konakları Çekmeköy projesi hakkında konut fiyatları, ödeme bilgileri kampanya ve proje detayları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 28 Eylül 2018 - İstanbul


Markalı konut geliştiricisi Ege Yapı, yeni konut projeleri için yatırımlarını sürdürüyor. Şirket son projesini ÇamlıYaka Konakları'nı satışa çıkardı. Bugün düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıkan ÇamlıYaka Konakları projesini şirketin Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kanbadayı, Sabri Paşayiğit Mimarlık Kurucu Ortağı Sabri Paşayiğit katıldı

Ege Yapı Çekmeköy'de inşaa edilecek yeni projesi ÇamlıYaka Konakları için bu sabah düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıkardı. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Ege Yapı’nın hem yeni projelerine hem de gelecek hedeflerine değindi. Ege Yapı olarak iki yıl önce açıkladıkları 2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin dördüncü halkası olarak toplam 110 milyon TL yatırımla ÇamlıYaka Konakları’nı kamuoyuna duyurmanın gururunu yaşadıklarının altını çizen H. İnanç Kabadayı, şöyle konuştu: 


“Projelerimizi geliştirirken sadece daire planı, otopark, peyzaj gibi fonksiyonları tasarlamıyor, bulunduğu semte katma değer sağlamayı ve ailelerimizin hayatına katacağı yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Hali hazırda devam eden ve planlaması süren projelerimiz özgün ve fonksiyonel mimarisi, sosyal ve kültürel olanakları, akıllı mühendislik çözümleri ile sektörde fark oluşturuyor. Bizler de müşterilerimizden gördüğümüz ilgi ve güçlü finansal yapımız ile yeni yatırımlarımıza kararlılıkla devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemde başta İstanbul olmak üzere diğer şehirlerimizde de yüksek katma değerli yatırımlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

75 Bağımsız birimden oluşan Çekmeköy'ün yeni projelerinden ÇamlıYaka Konakları'nda küçük daire seçenekleri yer almıyor. ÇamlıYaka Konakları projesi 3+1'den 5+1 daire seçeneklerine büyük ailelere ve geniş metrekare ev sevenlere hitap ediyor.

ege yapı çamlıyaka konakları çekmeköy istanbul konut projeleri

ÇamlıYaka Konakları ev fiyatları

Çekmeköy'ün en güzel lokasyonunda 4'er katlı bloklardan oluşan ÇamlıYaka Konakları konut fiyatları ise en fazla merak edilenler arasında. Çam ormanlarının yanı başında doğa ve yeşiller arasında inşaa edilen Çekmeköy ÇamlıYaka Konaklarında 12 Bin TL/ metrekare olarak belirlenmiş durumda. Projede yer alan evlerin satış fiyatı en düşük konut fiyatı 2 milyon 100 Bin lira, 4 milyon liraya kadar değişiyor.

Son günlerde sıkça konuşulan Türk Vatandaşlığına geçişle alakalı değerlendirmede bulunan Kabadayı, "250 bin dolara vatandaşlık verilmesine ilgili olarak bizlere başvurular başladı. Büyük bir ilgi var. Kriterler nedir, nasıl olacak diye soran Türk Vatandaşı olmak isteyenler sıkça ofislerimizi aramaya başladılar." dedi.
Çocuğunun açık havada yeşillikler arasında arkadaşlarıyla oynamasını isteyen aileler için açık hava oyun parkları projemizde yerini aldı. Ayrıca ÇamlıYaka Konakları, çocukların sosyal hayatının yanında onların eğitim hayatını da düşünüyor. Anaokulundan üniversiteye kadar, birbirinden başarılı eğitim kurumları projemizin yanı başında bulunuyor.”

    
“Şehrin Ana Akslarına Yakın”

“Hızlı ve planlı bir şekilde kentleşen ancak İstanbul’un dört mevsim doğayla iç içe kalmayı başarmış ayrıcalıklı bölgelerinden biri olarak göze çarpan Çekmeköy’de yükselecek ÇamlıYaka Konakları’nın yaşam kalitesine önem veren insanlar tarafından tercih edileceğini öngörüyoruz” diyen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, konuşmasını şöyle tamamladı: 
    
“ÇamlıYaka Konakları, Kavacık ve Ümraniye Plazalar bölgesine yakın olması ve kolay ulaşımının yanı sıra, Kuzey Marmara Otobanına olan direkt ulaşımı sayesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden İstanbul’un iş merkezleri Levent ve Maslak’a da rahat bir erişim imkânı sunuyor. ÇamlıYaka Konakları ayrıca Şile Otobanına 4 dk, inşa edilen Bostancı – Dudullu ve Üsküdar – Sultanbeyli metro hatlarına yaklaşık 7 dk, Buyaka AVM, Meydan AVM veya IKEA gibi alışveriş alanlarına yaklaşık 12 dk, inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi’ne 20 dk ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 30 dk mesafeye sahip. Yaklaşık iki yıl sonra teslim edeceğimiz ÇamlıYaka Konakları’nda lansmana özel olarak metrekare fiyatlarını 14 bin TL olarak belirledik. Bu çerçevede yine lansmana özel bir finansman kampanyası ile böylesi özlem duyulan yaşamın bir parçası olmak isteyenleri, ÇamlıYaka Konakları’nın satış ofisini ziyaret ederek projeyi ve yükseleceği ambiyansı görmelerini arzu ediyoruz.”
    
ÇamlıYaka Konakları projesinin mimarı Sabri Paşayiğit ise projeye ilişkin şunları söyledi; 
    
“Yüksek kalite yaşam standartlarına hitap edebilecek bir proje olarak düşündüğümüz ÇamlıYaka Konakları projesinde çevreyle uyumlu, doğadan rol çalmayan, aksine onu öne çıkaran bir proje tasarlamak istedik. Toplam 11 adet konut bloğunda geleneksel ve modernin birleştiği bir anlayışla hareket ettiğimiz projede, teras ve geniş cam kullanımına önem verdik.  Kullanıcıların evin içinde bile dışarıyı hissedebilecekleri bir ortam oluşturmak istedik. Bloklar yatay yapılaşmaya uygun olarak 3’er ve 4’er katlı olarak tasarlandı. Konut kullanımının yanı sıra, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği sosyal donatı alanlarını da düşündük. Alanda yerleşen ticari ve ofis kullanımları sayesinde, projenin kompakt ve kendi kendine yeten bir proje olmasını hedefledik. Kırıklı formlar kullandığımız konut birimleri ile daha organik formları tercih ettiğimiz ticaret ve ofis bloklarını doğadan ilham alan bir mimariyle tasarladık. Cephelerinde doğal taş kaplamalar ve ahşap güneş kırıcılar kullandığımız projede, peyzajda da su ve su bitkilerinin iç içe geçtiği, dinlenme ve oturma mekânlarını içine alan daha organik bir tasarım düşündük” dedi.
Lansman Fırsatları
    
Yüksek yoğunluktaki ormanların getirdiği huzur ile şehirden uzaklaşmadan doğaya yakınlaşmayı vadeden ÇamlıYaka Konakları, peşin ödeme seçenekleri ile birlikte 24 aya kadar yüzde 0 faiz, 120 aya varan kredi imkânıyla bu hayatı doya doya yaşamak isteyenleri ve yatırımcıları lansman fırsatlarından yararlanmaya davet ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum