Çanakkale’de yeni bir deprem daha! Son depremler - Ayvacık 4.5...

Çanakkale'de yeni bir deprem daha! Son depremler - Ayvacık 4.5 büyüklüğünde depremle sallandı

Çanakkale'de seri depremler olmaya devam ediyor. Bu sabaha karşı saat 014:55'de merkez üssü Ayvacık olan Richter ölçeğine göre 4.5 büyüklüğünde yeni bir deprem daha meydana geldi. Son depremler haberimizde.

23 Şubat 2017 - 08:50

Son günlerde binlerce depremin yaşandığı Çanakkale bu sabah bir kez daha sallandı. Çanakkale Ayvacık'da sabaha karşı richter ölçeğine göre 4.5 şiddetinde yeni bir deprem daha meydana geldi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Günüün son dakika deprem haberi yine Çanakkale'den geldi. Çanakkale Ayvacık'da sabaha karşı yeni bir deprem daya yaşandığı gelen son deprem haberleri arasında.

Yaşanan depreme ilişkin Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verilerine göre, Çanakkale'de sabah saat 04:55 sıralarında, merkez üssü Ayvacık Gülpınar olan 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Yaşanan Çanakkale Ayvacık depreminin yerin yaklaşık 7.3 kilometre derinlerde meydana geldiği kaydedildi.

Son günlerde 1000 lerce depremin meydana geldiği Çanakkale bölgesinde vatandaş büyük tedirginlik içinde. Pek çok vatandaş depremzedeler için hazırlanan konteynır evlerde yaşamını devam ettiriyor.