Çarpışma dizisinin önemli setleri nerede çekiliyor?

Milyonlarca izleyiciyi ekranlara bağlayan, her bölümünde farklı heyecanlar yaşatan Çarpışma dizisi nin önemli setleri nerede çekiliyor?

Çarpışma dizisinin önemli setleri nerede çekiliyor?
Editör: Hakan A.
21 Aralık 2018 - 06:53 - Güncelleme: 21 Aralık 2018 - 07:05

Türkiye'de inşaat ve gayrimenkul alanında yapılan projeler, iş ve ofis alanında tüketiciye hizmet vermeye devam ederken, diğer taraftan önemli dizi ve filmlerin setlerine de ev sahipliği yapıyor. Son haftaların trend dizileri arasında yer alan ve milyonları ekranlara bağlayan Çarpışma dizisi bu dizilerden biri.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin - 21 Aralık 2018 - İstanbul


Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı Çarpışma dizisi İstanbul Kazlıçeşme sahilinde bulunan o konut projesinde çekiliyor.  Son yıllarda inşaat projeleri ve şantiyeleri dizilerin önemli setleri olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu dizilerden birisi de yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Çarpışma dizisi. Peki nerede çekiliyor çarpışma dizisi.

Magazin dünyasında ve Tv'de yakından takip edilen dizilerin başında gelen Çarpışma dizisinin bir bölümünün çekildiği dizi seti, Kazlıçeşme sahilinde bulunan lüks proje Büyükyalı İstanbul konut projesinin satış ofisi. Her bölümü ile milyonlarca izleyicisini ekranlara bağlamayı başaran, hikayesiyle büyük beğeni toplayan Çarpışma dizisinin önemli setlerinden birinin çekimleri Büyükyalı İstanbul'un satış ofisinde çekimleri yapılıyor. Dizinin yapımcıları tarafından keşfedilen dev proje Büyükyalı İstanbul'da Çarpışma dizisinin yeni bölümlerinin çekimlerine devam ediliyor.


Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.


YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum