Cityscape Global 2017 emlak fuarı Dubai ’de kapılarını açtı

Cityscape Global 2017 emlak fuarı Dubai 'de kapılarını açtı

Cityscape Global 2017’de Türkiye gayrimenkul sektörü bir kez daha ön planda. Dubai Cityscape emlak ve gayrimenkul fuarı bu yıl bir kez daha kapılarını açtı.

12 Eylül 2017 - 08:12 - Güncelleme: 15 Eylül 2017 - 07:41

Dubai'de dünya'nın en önemli gayrimenkul şirketlerinin katılımı ile Cityscape Global gerçekleştirildi. Bu yıl 15’inci kez gerçekleştirilen Cityscape Global 2017’de Türkiye gayrimenkul sektörünün ön planda olma geleneği bu yıl da devam ediyor. Türk şirketlerinin büyük önem verdiği Cityscape'te Türkiye'nin dev inşaat firmaları standlarında projelerini körfez ve dünya yatırımcılarına tanıttı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Eylül  2017 - İstanbul

Dünyanın en önemli gayrimenkul ve mimarlık buluşmalarından biri olarak kabul edilen Cityscape Global 2017, Dubai’de bu yıl 15'nci kez kapılarını Dünyanın önde gelen yatırımcılarına araladı.

Konuyla alakalı önemli değerlendirmelerde bulunan Cityscape Fuarları Türkiye Temsilcisi İstexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, "Cityscape Global’da Türk firmalarının her zamanki gibi ön planda yer aldıklarını ve Dubaili dev kamu şirketleriyle birlikte fuarın en gözde yerlerinde standlarında gerek projeleri gerekse Türkiyeyi en iyi şekilde temsil ederek tanıtımları gerçekleştiriyorlar" dedi.

 Dubai World Trade Center’da, toplamda 70 futbol sahası yani 42.000 metrekarelik dev fuar alanında Dnyanın önemli ülkelerinin yatırımcıları ve şirketleri Cityscape Global 2017'de buluştu. 3 gün boyunca Körfez yatırımcıları ve Dünya üzerinden gelen yatırımcılar fuar boyunca projeler ve ülkeler hakkında bilgi alabilecekler.

Cityscape Global 2017 Awards’ın 5 farklı kategorisinde Türkiye’den 5 proje finalist oldu. Cityscape Global 2017 Awards’ta ödüller, 11 Eylül Pazartesi akşamı düzenlenen törenle dağıtılacak.

Dubai’nin bölgenin adeta dünyaya açılan ticaret kapısı ve merkezi olması sebebiyle birçok açıdan ülkenin genelinden daha farklı bir yapıda olduğunu belirten Cityscape Fuarları Türkiye Temsilcisi İstexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, “Bu sebeple Dubai, politik gelişmelerden de uzak ve etkilenmesi de söz konusu değil. Dolayısyla Dubaipazarında Türk firmalarına herhangi bir baskı ya da ayırımcılık uygulanması mümkün değil. Aksine firmalarımızın bu pazarda daha çok iş yapması teşvik ediliyor” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..