Çorum'da iki proje için acele kamulaştırma kararı

Çorum ilinde sürdürülen iki kamu projesi kapsamında acele kamulaştırma yapılması kararı verildi.

Çorum'da iki proje için acele kamulaştırma kararı
Editör: Hakan A.
12 Aralık 2019 - 08:30

Çorum ilinde iki farklı kamu projesinin yapımı amacıyla acele kamulaştırma kararı alındı. İlgili karar bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi. İşte kamulaştırılacak yerlerin listesi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 12 Aralık 2019 - İstanbul


Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerinde devletin yürüttüğü bazı projeler için kamulaştırma çalışmaları yapılmaya devam ediyor. Bu kapsamda Çorum'da  yürütülen iki projenin yapımı amacıyla acele kamulaştırma yapılacak.

–– Çorum İli, Mecitözü İlçesinde Tesis Edilecek Doğal Gaz Dağıtım Sistemi Kapsamında İhtiyaç Duyulan Taşınmazın Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1823)–– Mecitözü İlçe Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projesinin Gerçekleştirilmesi Amacıyla Çorum İli, Mecitözü İlçesi Sınırları İçerisinde Bulunan Bazı Taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1824)

 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!


EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum