Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şehit evindeki abdest alma...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şehit evindeki abdest alma fotoğrafı paylaşım rekoru kırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün evinde abdest aldı, fotoğraf sosyal medyada paylaşılınca rekor hızla yayılırken, paylaşım ve beğeni rekoru kırdı.

13 Kasım 2016 - 10:20

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın zaman zaman paylaşılan fotoğrafları sosyal medya üzerinden geniş yankı bulurken, paylaşım rekorları da kırıyor. Sosyal medya üzewrinden oldukça büyük kitlelerin ve özel hesapların Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğraflarını özel görüntülerini paylaşıyor. BU reim ve görüntüler ise büyük paylaşım rekorları ve beğeni rekorları kırıyor.

Milyonlar, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın özellikle gündelik yaşamdaki resimlerini çok fazla beğeniyor. İşte bu resimlerden biri dün paylaşıldı ve rekora doğru gidiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK teröristlerce el yapımı patlayıcı tuzaklanan Derik Kaymakamlığına kalleş bir saldırı düzenlenmiş ve saldırıda yaralanan, tedavi gördüğü hastanede şehedet şerbeti içen Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün cenaze törenine katılmış göz yaşlarına hakim olamamıştı. Tabutu sırtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan Şehit Kaymakam Safitürk için son vazifesini yerine getirmişti.

Ardından bu kez Şehit Kaymakam'ın evine geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın abdestini tazelemesinden sonra verdiği poz ise sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Daha önceden tanıdığını ifade eden Cumhurbaşkanı erdoğan, cenaze töreninde duygu dolu bir konuşma yapmıştı. Erdoğan, "Sevgili kardeşlerim, öncelikle şehidimizin huzurunda onu Rabbimize uğurlarken bugün burada sizlerin bu son görevi ifa etmek üzere toplanmış bulunmanız çok önemli. Muhammed Fatih kısa bir süre önce Külliye'de kendisiyle tanıştığımız bir kardeşimizdi. Kendisine Kayyumluk ve Belediye Başkanlık görevinin verilmiş olması nasıl çalıştığının ifadesi olması bakımından çok önemli" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..