Reklamı Geç
Daire Kartal projesi iyi komşuluk edecek arkadaşlarınızı seçme...

Daire Kartal projesi iyi komşuluk edecek arkadaşlarınızı seçme imkanı sunuyor

Bodur Gayrimenkul, Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği ‘Daire Kartal’ projesinden konut sahibi olmak isteyenlere özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

03 Nisan 2017 - 12:09 - Güncelleme: 03 Nisan 2017 - 12:12

‘Peşinat yatırmadan ev sahibi olma ve taksitlere taşınınca başlama’ imkanının yanı sıra ‘60 ay sıfır faiz’ ve ‘peşin ödemede yüzde 10 indirim’ fırsatlarının sunulduğu Daire Kartal’da; son olarak, yeni ev sahiplerine sosyal medya üzerinden ‘komşusunu seçme’ imkanı sağlanıyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Nisan 2017 - İstanbul

Hangi Facebook arkadaşın, ‘Komşuda düşer bize de düşer’, ‘Düğün olur iki kişiye, kaygısı düşer komşuya’ atasözlerindeki komşu olabilir? Yeni uygulama ile Facebook, ‘Daire Kartal’da size çok iyi komşuluk edecek arkadaşlarını seçiyor.

Uygulama, www.dairekartalkomsum.com adresinde yayınlanıyor. Siteye giren kullanıcılar, ‘Başla’ butonuna tıklayarak devam ettiğinde, Facebook’a arkadaş listelerine ulaşması için izin veriyor. Uygulamanın algoritması, kişinin arkadaşlarını tarıyor ve ona komşu olabilecek 6 arkadaşını gösteriyor.

Bu aşamadan sonra kullanıcı, isterse ‘Facebook’ta paylaş’ butonuna basarak arkadaşlarını Facebook duvarlarında paylaşabiliyor. Kullanıcılar paylaşım yaparken, kendisine komşu çıkan arkadaşları otomatik etiketleniyor ve onların paylaşımlarının altında sohbet edebiliyor. Uygulama, ayrıca kullanıcı ve komşularına en uygun ‘Daire Kartal’ dairesini öneriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..